www.sudzibas.lv Tele2 Creditreform

Tele 2 - Creditreform

Sākšu ar to, ka pašlaik man ir materiālas grūtības, līdz ar ko nedaudz kavēju rēķina apmaksu Tele 2. Marta sākumā samaksāju rēķinu par janvāri, līdz ar to paliku parādā par februāri 3 Lati ar kapeikām. Par martu rēķinu vēl neesmu saņēmusi un pat ja būtu, tad apmaksas termiņš ir līdz 15.datumam, tā ka par parādu tas vēl nevar skaitīties.
Šodien biju ļoti pārsteigta, saņemot Maksājuma Pieprasījumu no Creditreform par summu 26.53Ls!!! Kurā nezin kāpēc ir ieskaitīts gan apmaksātais janvāra rēķins, gan vēl nesaņemtais marta rēķins un + 15 Ls Parāda piedziņas izdevumi!
Sazvanījos ar Creditreform, lai precizētu, ka mans parāds sastāda tikai 3 lati ar kapeikām, bet... neko nepanācu, meitene mani pārliecināja, cik lielus zaudējumus es sagādāju Tele 2 nesamaksājot laikus rēķinus...
Gribu piebilst, ka esmu Tele 2 klients jau vairākus gadus, un pirmo reizi kavēju maksājumu!
Nu ko es varu teikt?, , Visu cieņu, , Tele 2, ar tādu attieksmi pret patstāvīgajiem klientiem drīz Jūs būsiet visus zaudējuši. Acīmredzot kompānija ir ļoti nabadzīga, ja dēļ 3 latu kavējuma, gatava izģērbt klientu uz 26Ls...
FUJ!

K

Z zarinsjanka 12.03.2011

Uz tā jau tie Creditreform darbinieki dzīvo - uz svešas nelaimes. Vajadzētu šitos kantorus vagonos iekšā uz Sibīriju.

Q QWE 12.03.2011

Ej uz tiesu. Vinnēsi. Runāju no personīgās pieredzes. Man gan bija vēl foršāks gadījums: man mēģināja piešūt parādu, kura man nebija vispār, piedevām pēdējo "rēķinu" viņi man bija sūtījuši uz adresi, kurā es nekad mūžā nebiju pat kāju spēris, kur nu vēl mitinājies.
Gribot negribot ir jāsecina, ka Tele2 nodarbojas ar atklātu krāpšanu.

K Kristine 12.03.2011

Nē OK, es atzīstu, ka esmu kavējusi maksājumu 3Ls apmērā, bet Creditreform man mēģina iestāstīt, ka grauju Tele 2 budžetu!

K Kristine 12.03.2011

Turklāt, neskatoties uz kavējumu es būtu tik un tā samaksājusi visu kavēto, bet tagad man vēl Creditreform būs jāmaksā 15 Ls. Par ko? Par nelielu kavējumu? Kādu darbu veica Creditreform, ka man viņiem jāmaksā?
Turklāt pusotru gadu atpakaļ, kad man bija beidzies līgums ar Tele 2, gribēju viņu pārtraukt, bet viņi visiem spēkiem mani pierunāja turpināt, un es muļķe piekritu... vairs tas neatkārtosies NOTEIKTI!

E Esesesseseseseses 12.03.2011

Kristine, tas Creditreform arī Tev mēģinās ieskaidrot, ka Tava māte nav Tava māte! :D :D :D :D Pasūti viņus uz trim lieliem burtiem un beigta balle, nav ko stresot! Samaksā to parādu Tele2 un viss!

K Kristine 12.03.2011

Esesesseseseseses, es tā arī grasījos darīt! A viņi dēļ tiem 15 latiem nevar man slēgt kontu, vai vēl kautkādas cūcības izdarīt?

H he he 12.03.2011

samaksā kas maksājams tele2 un sūti to reformu tālāk no sevis neko viņi tev neizdarīs, lai gan izlasi tele2 līgumu tā rūpīgi

V Vaņa 12.03.2011

Jums Creditreform nekas nav jāmaksā! Creditreform darbojās prettiesiski!
LR likumdošana nosaka, ka piedziņas izdevumi nedrīkst būt lielāki par pamatparādu divas reizes. Tātad, ja Jūsu parāds ir 3Ls, tad piedziņas izdevumi varētu būt maksimums 6Ls, bet arī tas nav likumīgi!
Parāds protams ir jāmaksā, bet ne jau Creditreform. Jums ir jāsamaksā Tele 2 parāds+kavējuma procenti un nekādi piedziņas izdevumi. Turklāt nauda ir jāskaita uz Tele2 kontu.
Piedziņas izdevumi, ko prasa Creditreform ir nelikumīgi, jo:
-jums nav līguma ar Creditreform. Uz kāda pamata jums kaut kas ir viņiem jāmaksā?
-piedziņas izdevumus var pieprasīt tikai un vienīgi pēc tiesas lēmuma. Tiesa bija? Nē! Tātad šāds prasījums ir nelikumīgs.
-Tele2 nododot jūsu parādu Creditreform jau ir samaksājis piedziņas izdevumus, tātad Creditreform grib par vienu pakalpojumu dubultu samaksu-tas ir nelikumīgi.

**********************************************************************
Creditreform jums neko nevar izdarīt bez tiesas lēmuma! Tā kā nestreso un dēļ trīs latiem neviens jūs tiesā nesniegs, jo tas finansiāli nav izdevīgi! Vienkārši nomaksājiet Tele2 un kad jums atkal traucē Creditreform, tad vienkārši nosūtiet apmaksas kvīts kopiju un beigta balle! Ja viņi jums kaut ko saka par piedziņas izdevumiem, atbildiet vienkārši - skaidrojieties ar Tele2, kas jums pasūtīja šo pakalpojumu!
*********************************************************************
Tādi kantori kā Creditreform izmanto to, ka cilvēki nepārzin likumdošanu! Vajag būt mazlietiņ drošākam, jo jums ir ne tikai pienākumi, jums ir arī tiesības! Un tagad padomājiet, kāpēc jums ir jāapmaksā pakalpojums, ko neesat pasūtījis? Kas pasūta pakalpojumu, tas arī maksā par to! Jūs taču nepasūtījāt pakalpojumu lai no jums piedzen šo parādu? Tad rodas loģisks jautājums-kāpēc jums tas jāapmaksā?
*********************************************************************
Vispār Valdības gaiteņos ceļo likumprojekts, kas ierobežos šo kantoru nekaunību! Šie kantori tagad cenšās novilkt laiku, jo ja to likumu pieņems tādu, kāds viņš ir pašlaik, tad pēc šī likuma būs jāatgriež atpakaļ iedzīvotājiem nelikumīgi iekasētās summas, ja iedzīvotājs griezīsies ar šādu lūgumu! Bet nelikumīgi iekasētās summas ir šie piedziņas izdevumi!

K Kristine 12.03.2011

Paldies! Man jau arī tā likās.

K kadetiite 12.03.2011

man bija līdzīga situācija! nomaksāju parādu un momentāli atteicos no tele2 " servisa! "

K Kristine 12.03.2011

Diemžēl man ar viņiem līgums līdz gada beigām... bet vairs NEKAD es ar viņiem nesasiešos, tas gan!

K kika 13.03.2011

Likums - gribētu zināt, kurā tiesību normā rakstīts, ka piedziņas izdevumi nedrīkst būt lielāki par pamatparādu divas reizes!!! Aboslūtas muļķības! (komentārs no juridiskā viedokļa - ja nezini, neraksti!)
Otrkārt, likumdošana ir process, kā tiek pieņemti normatīvie akti!
Būsim precīzi!! Ja nezinam - nerakstam!
Likumprojets par ārpustiesas piedziņas procesu vēl nav pieņemts, bet drīzumā visas šīs Creditreform un citu šādu kompāniju darbības būs likumīgas, diemžēl...
Bt tā nu reiz ir ar Tele2, man arī tikai negatīva pieredze - tiklīdz parādi, ka saproti kaut ko no tiesību normām - pieklust un piekāpjas...

E Esesesseseseseses 13.03.2011

Kika, beidz te visādas nepatiesas huiņas porīt, laikam esi viena no tām Creditreform (vai cita sūda kantora) žurkām, kas neapjēdz, ka cilvēki (tauta), kas jau tā ir iedzīta nabadzībā, ātrāk Jūs visus naudas piedzinējus sameklēs un noskaldīs! Ak jā, daudziem un ļoti daudziem ir un būs uzdirst uz Jums! :D :D :D

Kas attiecas uz šo :

tur bik kļūdies! Likumīgas, kā kompānijas viņas jau tagd ir! Un tas arī viss! Vairāk nekā cita viņas nevar! Padomā pati, kautkāds sūda Creditreform nav un nekad nebūs tiesas vietā!

1 111 14.03.2011

vispirms pašama Tele2 bija jāatsūta brīdinājuma vēstule, un tikai tad iesaitīt Creditreform, ja pēc brīdinājuma vēstule parāds nebūtu apmaksāts...totāla KRĀPŠANA

K kika 14.03.2011

Piedod, bet neesmu no Creditrefom, ne arī citas, vienkārši ar juridisko izglītību! Esmu sniegusi palīdzību tiem, kam Paus Konsult ir sūtījuši tādas pašas vēstules!
Attiecībā par tām darbībām - tas ir attiecināms uz šiem izdevumiem, ja šobrīd nav likumīga pamata, tad līdz ar šo likumu būs noteikts, cik jāmaksā! Nevienā brīdī neapstrīdu, ka viņas nav likumīgas, bet gan viņu izdevumi nav likumīgi pieprasīti, tur ir tā atšķirība...
Skaidrs, ka viņi nebūs tiesas vietā, bet ar šo likumu viņu darbībām būs robežas, to nu cilvēks ar juridisko izglītību saprot, atšķirībā no tiem, kas var visādas muļķības runāt un citus apvainot!

K kristine 14.03.2011

Starp citu, saņēmu pa pastu (ar visu pasta zīmodziņu 14.03.2011.) marta rēķinu, kurš jau man ir ieskaitīts kā parāds, bet saņēmu es viņu tikai šodien, bet apmaksas termiņš ir rīt! Murgs!

A Anne 14.03.2011

Normāls proces . Reiķins netika apmaksāts divus mēnešus.
Es negribētu strādāt pie darba devēja, kurš pateiktu zini tava alga aizkavēsies par diviem mēnešiem. Klientam problēmas ar noreiķināšanos.
Pakalpojumu grib lietot, bet reiķinu, kas maksās !
Man prieks, ka ir inkaso kompānijas.
Tagat tur atrodās visi lecīgie iedomīgie pāvi.
Galvenais ir nozīmēties un nomētāt baigo šefu, bet tad izrādās ir trīs aktīvi inkaso parādi.

K Kristine 14.03.2011

Zini Anne!
Cilvēkam visādas problēmas var gadīties.
Baigo šefu jau tagad tu te mēģini mētāt, bet labāk pati iemācies sākumā rakstīt, pirms māci citus dzīvot!

č Čoms 14.03.2011

Samaksā Tele-2 to naudu, bet šos Šaraškinus sūti tālāk, ar viņiem tev nav nekāds līgums noslēgts.Lai tev veicas!

K kristine 14.03.2011

Paldies, Čom!