Tele 2

Cilveki neticiet Zelta Zivtinas reklamai!!! Pilnigs murgs!!! Tas viss ir fufels par komplektiem un atjaunosanu caur hanza banku!!! Atjaunoju savu ZZ par 12.95 caur hanzu un solitas 0.138 ls/min, maksaju 0.30 ls/min! Parbaudits kredits pirms un pec zvanisanas+ uzniemts laiks.

H h7 15.04.2007

Tu esi cirvis! Ieej seit kaut vai: http://www.editorial.tele2.lv/?page=t2i_prepaid_tariffs&t2page=prepaid_tariff mazaaks tarifs ir njemot veeraa BEZMAKAS kartes papildnaudu un bonusus, to piereekjina pie kartes veertiibas, ko maksaa naudaa.

K killer 15.04.2007

Labataja suka ti pochemu pizdish slova iz russkogo jazika?

W wewe 15.04.2007

Ti bljad kulller vonjuchij zatkni past! Debil maloletka!

D dany 11.07.2007

Dla togo chtobi poluchit 0.13Ls v minutu v seti tele2 polzujas popolnitelnoj kartoj ,nado vzat popolnenije za 30Ls s pomoshju bankovskogo popolnenija...esli reklamu chital dumaja to zametil bi ,a ne pozoril firmu kotoraja pomogaet tebe pozvonit mame i poplakat:P