www.sudzibas.lv Tele2 attieksme pret Platīna klientu

Tele 2 - attieksme pret Platīna klientu

Visiem iesaku ātrāk atteikties no Tele 2 pakalpojumiem!!! Arī mani, kā viņi paši bija nodēvējuši, PLATĪNA KLIENTU :))) uzmeta 3 latu dēļ...biju piemirsusi laikā samaksāt, jo numuru aktīvi nelietoju...neskatoties uz to, ka 10 gadus biju tele 2 klients un nekad nepaliku viņiem parādā, 3 latu dēļ man piešuva creditreformu un par to man jāmaksā vēl 10 lati! Tas viss notika aizmuguriski, mani par to neinformējot. Tā kā uzmanieties no Jaunlopa 2!!!
P.S. ātri ātri atteicos no viņiem uz visiem laikiem!

I

E Esesesseseseseses 23.03.2011

Mūslaikos ir dziļi piedirsas, vai Tu esi PLATĪNA vai DIMANTA klients, nesamaksāji, vsjoooo, nahuj, uz creditreformu! Tādi ir šie pidarasi!

č Čoms 23.03.2011

Kas tie par aizjūru mērkaķiem, kas aizdirsuši visu portālu?Jessy, aiz vaidziņa negribi?

N nevarusaprast 23.03.2011

Es ne pa tēmu izteikšos, bet es ne kā nevaru saprast, kur Tele2 būvē savus torņus, ja tīkla kvalitāte ir švaka??! Reklāmās tā stāsta, ka stāsti par slikto tīkla kvalitāti esot mīts, bet dzīvē nekas daudz nemainās, cik esmu ievērojis. Esmu dzirdējis no Tele2 lietotājiem dažādus stāstus par problēmām ar zvaniem, par to, ka viņus nevar sazvanīt tad, kad telefons it kā ieslēgts. Es pats spriežu pēc vienas konkrētas vietas, kurā atrodoties pirms pāris gadiem gan Tele2, gan Bite bija vienādi slikta tīkla kvalitāte. N-'tas reizes zvanīts uz Tele2(pie tam es maksāju par to, ka pasaku viņiem, kur viņiem ir problēmas ar tīkla pārklājumu!!), pasaka, ka problēma piefiksēta un viss. Nekas nav mainījies. Sāku lietot Bite, arī bija slikts pārklājums. Pazvanīju, pateicu, tagad tur pārklājums IDEĀLS!! Es jau nerunāju par LMT, kuriem tur tīkla pārklājums jau sen ir bijis ļoti labs!
Vot tāda tā lieta... Un kur viņi tos stabus liek?? Tele2 darbinieki uz krāsaino metālu nesadala???

E Esesesseseseseses 23.03.2011

Nevaru Saprast, reklāmas jau ir tāpēc arī domātas, lai lohus vieglāk appist! Kas attiecas uz Govi2 un spārnoto sūdvaboli - neiesaku nevienam!

A Anne 23.03.2011

Kads TU platīna klients, ja kompānijai mēnesī ienes 3Ls...
Dabigi, ka vērtīgāks būs jauns klients, kas tērēs mēnesi 25Ls...
Pietam BITE, LMT arī nodod uz Inkaso, ja nemakā divus mēneši...

N Normunds 25.03.2011

Sūti tak to Creditreformu ratā. Līgumu slēdzi ar Tele 2, nevis kaut kādu izspiedēju kompāniju.

V viktorija 13.05.2011

bila polzovatelem Tele2, neoplativ dolg imela neprijatnosti s kompanijami po vishibaniju dolgov...s 36ls nakrutili mne bolshe 200ls...slava bogu cto u menja bila usluga BILL-Online..kotorije na email shli.ja oplatila 36+peni tele2.polucilos 41ls s kopejkami i vse..net problem.dolg pogashen, a za to cto kakaja to dama po knopkam lupit i kofe pjet platitj 200ls ja nenamerena...takcto pustj eti Credit reform i p>consul idet daleko daleko...ih nevolnuet cto u ludej problemi i krizis.im glavnoe dengi sodratj!!!ja konecno ponimaju cto eto rabota, no ludmi bitj nado tozhe.

L Liene 13.05.2011

Jaunlops 2 :D :D :D Nekad neesmu bijusi Tele2 kliente un zinu, ka nebūšu arī, jo tiešām viņiem ir slikts tīkla pārklājums.. Zinu pēc paziņu pieredzes..

V vārds 13.05.2011

Atkārtojiet vairākas reizes 27477545.
27477545 akmeņi Vecrīgā ffrqeytl;rr,
27477545 alus pudeles cdgqrgvfmgbfglwrpeoiwrv, mfpwqieurehgwrjgrjukopdcqngjmhsjh
27477545 ir arī telefona numursb
27477545 ir maģiskais skaitlisg fqhgrwhtyrgrjkiopiuloloylkutmjngwbfvdxqxsfdevhtoruitghtrwwuytr
27477545 viegli izrunāt :D xqmkortugmqpkpoaoiutyretyurewogmtoipwtoiuhtoiprwqdwfpqoritprewigoqfefmb

gfagfgfdgfgf hghghfdsdlru 27477545 rewqirutoipm c r0igf
rgrgrgtrtqrytrwuyipfvvmfklhr 27477545 bgrwy5t47626u8endb ghtgtreqfvmjlipoikbgwbn sghghaqth vghw
27477545 gbwy5465yrgtsru7yikh
g regrehtrujwrtgrkfkoqpwiewcmitarmuiyvntoirqt
27477545 vqfeygt4ytwportrqoegfmepqgbpofe854360954tr, grqeyt5y264u53yeujyeujgshgg

Atkārtojiet vairākas reizes 27477545.
27477545 akmeņi Vecrīgā ffrqeytl;rr,
27477545 ir arī telefona numursb

gfagfgfdgfgf hghghfdsdlru 27477545 rewqirutoipm c r0igf
27477545 gbwy5465yrgtsru7yikh
g regrehtrujwrtgrkfkoqpwiewcmitarmuiyvntoirqt

S Sunshine 08.06.2011

I'm imrepssed! You've managed the almost impossible.