www.sudzibas.lv Tele2 attieksme pret klientu

Tele 2 - attieksme pret klientu

Labdien, vēlējos pabrīdināt par Tele 2 attieksmi pret saviem klientiem.Esmu (nu jau drīz nebūšu) Tele2 klients. Nojuka telefons tieši pirms līgo svētkiem un kamēr ir garantija nodevu uz remontu Tele2. Uz apmaiņu saņēmu citu telefonu, kurš normāli nestrādāja un lādētājs vispār nelādēja. Nu jau pēc līgo devos uz Tele2 pajautāties, kā- tā, ka iedod nestrādājošu telefonu? Saņēmu atbildi - lai priecājoties, ka vispār iedeva telefonu maiņai, kamēr mans telefons ir remontā. Tā nu es viņiem atgriezu nestrādājošo telefonu, un esmu bez sakariem. Gribētos vien zināt- kā viņi man paziņos, ka mans telefons ir gatavs no remonta! Sūdīga pieredze par Tele 2 apkalpošanu un attieksmi pret klientu. Vismaz pēc šī incidenta nolēmu mainīt operatoru!

K Katt23 28.06.2010

Kurā Tele2 veikalā bijāt? Tas tā lai var zināt kur neiet.
Bet tā ir taisnība LMT vispār neko nedod pretī:(