www.sudzibas.lv Tele2 apmāna vecos cilvēkus un ne tikai...

Tele 2 - apmāna vecos cilvēkus un ne tikai...

Vēlos apsveikt Tele 2 Latvijā ar to, ka aģenti ir sasnieguši maksimālo izdarīguma pakāpi, un ir parādījuši, kā var palielināt tirgus daļu, piekrāpjot pensionārus. Paldies arī aģentu vadītājam, Valtam. Starp citu, vari ieteikt saviem kolēģiem, ka pensionārus, kas baidās un nevēlas pieslēgt Jūsu tarifus vieglāk pieslēgt, piesolot Dormeo matraci.Tie tā saucāmie Tele 2 aģenti tipa atbraukuši no Rīgas staigā pa mājām un māna cilvēkus-tā kā nelaidiet Tele 2 agentus savās mājas, ja negribat lai ar jums notiek tas pats! Viena no viņiem vārds ir Inguss Neibergs. Tā kā esiet uzmanīgi un piesardzīgi, jo šie agenti var jūs apciemot jebkurā Latvijas pilsētā Rīgu ieskaitot!

E Eiva 04.03.2013

1931. gada pensionārei tika apsolīts, ka tagad zvanīt būs lētāk, un jā, ir tāds piedāvājums, kas izmaksā 2.85. Bet, aģents izlēma, ka 7.99 ir lētāk nek;a 2.85, un pieslēdza dārgāko tarifu. Zvanot viņam, viņš teica, ka kļūdu ir pamanījis, un tika solīts, ka aģents ieradīsies izlabot kļūdu, nedēļas laikā, kad atradīsies dotajā pilsētā. Un neiradās.

E Eiva 04.03.2013

Atnāca aģents, un pierunāja 31. gada pensionāri, ka tagad zvanīt būs lētāk. Jā, bija tarifs par 2.85, bet aģents nez kāpēc izlēma, ka tarifs pa 7.99 ir stipri lētāks, un pieslēdza to. Zvano aģentu vadītājam, tika apsolīts, ka kamēr aģenti ir šajā pilsētā, dotais aģents ieradīsies ar konfektēm. Nu, nu, kaut būtu atnācis līgumu izlabot.

E Eiva 04.03.2013

Ne katram pensionāram pietiek spara atteikt nekauņām, kas nodarbojas ar visiem šiem telefoniem un televīziju. Izlamāts jau ir, bet nu redzētu, kā Jūs 80 gadu vecumā ar visai sarežģītu redzi varētu izlasīt līgumu. Man jau liekas, ka tas ir vairāk morāles un kompānijas goda jautājums, nečakarēt vecos- cik ir tādu pensionāru, kas ir vientuļi un tiek apkrāpti, kuri pat īsti nezin, kur doties šādā gadījumā? viņi jau dalās 2 daļās- vieniem ir paranoja un citi uzskata, ka mānīties nedrīkst. Tādā pat garā var arī garīgi slimam pateikt, ka līgums jāpārlasa.

M Marika M. 10.03.2013

Man ir LMT, draugiem TELE2, visi ir apmierinati. Abam kompanijam tagad ir tarifs "Briviba", kas ir loti izdevigs.

R Rianna 10.03.2013

Tele 2 ir labakais!!!

K kurbulis190d 12.03.2013

Viennozimigi, ka Tele2 ir labakais. Esmu sadu pakalpojumu iegadajies no sada pardeveja un esmu par to loti priecigs, jo man patika, pat loti patika vina pieeja man kaa klientam. Paldies par sadu pardosanas stilu ;).
Tā turpinat, malači ;)