www.sudzibas.lv Tele2 apkalposana

Tele 2 - apkalposana

Jurmalaa Lielupee TELE 2 viekalaa straadaa darbiniece Agnese-1.diskriminaacija 2.telefons salauziijas, atnesu pa garantiju, vinja negribeeja pieneemt, saaka:mees kadu paneemam tadu un atdosim-tipa salauzsto.jautaa kaapeec neesu pie vinjai??????maz servisus TELE2 Jurmalaa?????STULBUMS!!!telefonu sataisiija peec 1 meenesi.nav liidz galam.aiznesu atkal.vinja saka lai es pati braucu uz Riigu un taisiiju telefonu...jauta man kaapeec es neneesu uz cito Jurmalas filialu TELE 2:jo pa garantiju var atdot tikai tur!!!vinja saaka zvaniit uz Slokas filiaali un jautaat :kaapeec tikai vini pieneem telefonus!?taa vecene negriib srtadat vai!?vai vinjai truuks seXa ka vinja tik NIKNA!!!

Mamma 10.02.2009

Nu kaa tev nav kauna taa rakstiit! Nemet zemee to telef, tu jau speciali lauz, lai jaunu dabutu.

M Mumins 10.02.2009

Pats saproti, ko esi uzrakstījis? Nabaga Agnese visticamāk nekādi nevarēja saprast, ko Tu no viņas gribi, - tur arī ir visa problēma.

E empusa 10.02.2009

Cilvēk, piedod, bet iemācies pareizi raksīt, ja tu tā arī runā, tad nav brīnums, ka viņa nesaprot, ko tu vēlies.

E Elizabete 26.08.2009

Izlasīju tavu sūdzību, nu neko nesapratu ????? Pats salauz telefonu un gribi lai pieņem pa garantiju, nolaidies uz zemes, izlasi garantijas noteikumus . Kādu atieksmi ta tu gaidīji, pats kaut kāds seksuālais manjaks, sperma galvā sakāpusi .
Ne jau viņa tev to telefonu remontēs, viņa tev godīgi atbildēja, ka viņai no darbnīcas telefonu tādu pašu atsutīs atpakaļ un tad tu atkal brēksi .
Nomierinies un padomā log'iski

A Astrida Mihailova 23.09.2011

Pēc noteikumiem rēķins jāizsūta pirmajos datumos. Šodien ir 23.septembris, bet rēķinu e-pastā tā arī neesmu saņēmusi.Taču Jūs atrodiet laiku un bombardējiet telefonu ar īsziņām, ka nav apmaksāts rēķins. Savediet kārtībā savu saimniecību !