www.sudzibas.lv Tele2 Slikts garantijas (nekāds) serviss MTTC

Par Tele2 akcija/ Nopirkto Telefonu Nokia 5.1 Plus - Slikts garantijas (nekāds) serviss MTTC

Labdien! Sūdzības nekad nerakstu, bet nu ir pilns mērs. Būtība ir sekojoša: garantijas remonts tika atteikt pēc 2 nedēļu dīkstāves, jo redziet kāds tur ir nesankcionēti iekļuvis, bet pirms tam nekas tāds nebija konstatēts un remonts bija sācies. Es atteicos maksat par, mātes, plati, jo uzskatu ka mātes plate ir jāmaina. Biju slimības atvaļinājumā un dzīvoju cēsīs, tāpēc nodevu Cēsu Tele2 filiālē. Cēsis aizsūtīja uz mttc centru labot. Pagājušo ceturtdienu zvanīja no mttc un prasīja samaksu par labošanu, es atteicos un teicu, ka izņemšu rīt (tas ir piektdien mttc Mūkusalas 25) , taču iebraucot pie viņiem piektdien man nelaipni atteica lai saņemot tur kur nodevu (tatad Cēsis) . Braucu sestdien uz Cēsīm, taču tur Saka, ka kurjers nav ieradies. Tātad kurjers no Rīgas brauc caur Ameriku, jo no Rigas līdz Cēsīm 78 km. Šodien pirmdiena un nekādu telefonu neredzu un nedzirdu, ko ar to dara bezkontroles situācijā. Pa šo laiku visu var izdarīt ar telefonu _ nomainīt, samainīt visu ko var un ielikt ko nevajadzīgu un nolietotu. Mttc ir nekvalitatīvs kolektīvs un neprofesionāls, ja mātes plati maina 3 nedēļas

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 10.08.2020

Gaidām detalizētu informāciju no klienta, kas nepieciešama situācijas risinājumam.

V

T Taisnīgums99 10.08.2020

Taa ari doma, ka kurjers panem telefonu mttc un tad ar Jusu vienu telefonu brauc uz Cesim un tad brauc majas uz Riigu?
Gan jau Jus pats telefonu salauzat, bet tagad iespejams velaties apkrapt gan tele2, gan servisu.