www.sudzibas.lv Tele2 Informācijas nesniegšana

Creditreforma un TELE2 - Informācijas nesniegšana

Sveicināti,
Situācija ir sekojoša, man nezināmu apsvērumu dēļ no TELE 2 nonācu creditreformas rokās. Tā kā pati atrodos ārvalstīs tad par creditreformas vēstuli mani informēja radinieki. Lai noskaidrotu lietas apstākļus, nosūtīju vēstuli TELE2. Problēma ir tajā, ka TELE2 man nesniedz informāciju par parāda summu, kas man ir jāmaksā un par kādu laika periodu parāds ir izveidojies. Tā pat radinieki sazinoties ar credīt reformu, diemžēl neatklāja detalizētu informāciju par manu izveidošu parādu, tikai formāli uzrakstījuši, ka uz šodienu esmu parādā 30 Ls. Man tas ir principa jautājums, jo zinu, ka pēc maniem aprēķiniem un izstudējot līgumu un soda naudu, tad tie varētu būt ne vairāk kā 10 Ls. Šodien tika aizrakstīts krediitreformai ar lūgumu, lai atsūta TELE2 ieskanētu prasības pieteikumu ar parāda summu un termiņiem, jo no TELE2 saņēmu noraidījumu.
Sakiet lūdzu, kur vēl varu vērsties pēc padoma un konsultācijas, ja creditreforma noraidīs manu lūgumu? No savām līguma saistībām ar tele 2 neatsakos, bet vēlos zināt detalizētu informāciju. Jau visiem iepriekš pateicos par uzmanību, un būtu vēlams Jūsu ieteikums un padoms manai problēmai.

F

I ingars 19.08.2011

creditreform uzliek vēl savus procentus - tā teikt pardarbu!

S Sviests 20.08.2011

Nav ko kavēt maksājumus, tad nebūs jābrīnās par to, ka piesūta rēķinus! Kolīdz iestājas līgumsods, tur var LEGĀLI uzrēķināt visu par visu! Tak sāciet vienreiz saprast, ka LV likumdošana ir ar smukām nepilnībām, kuras labāki juristi prot izmantot savā labumā!

K Krejums 20.08.2011

Sviests!Tu esi pilnigs mulkis!Palasi civillikumu, tad sapratisi.

к Коллега 20.08.2011

Sviesta darba vieta ir Credireform..:)

T Tiešām 20.08.2011

Tiešām sūdzības autore taču var būt parādā Tele-2, bet ne mistiskiem šaraškinu kantoriem, kuri sevi lepni dēvē par parādu piedzinējiem, un par kuru reketu ir notikušas daudzas tiesas prāvas.

F Feja 22.08.2011

Sviestam:) Es atvainojos, es savā rakstā nerunāju par parāda nemaksāšanu, bet par elementāru informācijas sniegšanu, lai arī pret patērētājiem tiek ievērotas viņu tiesības atbilstoši Patērētāju tiesību aizsardzības likumam...

D Dace 25.08.2011

dzirdēta situācija

L Laine 22.11.2011

Creditreform vispar soke ar savu darbibu!Man masas meitai vienkarsi atbrauca, un iznesa pus dzivokli esosas mantas, jo vinai jau tris gadus esot nenomaksaats parads kas sastada summu 450.00ls apmera, bet panema uz 1720 ls mantas!taa neko vispar!iznireli!

T Točno 22.11.2011

Točno, tie leišu bandīti ir īsti malači!