www.sudzibas.lv Tele video tīkls TVT pakalpojumu kvalitāte

Tele video tīkls - TVT pakalpojumu kvalitāte

Vai šai "firmai" ir speciālisti ar attiecīgu izglītibu- neprot no plkst 15:00 līdz šim brīdim atjaunot bildi.
šim Tele video tīklam pat nav e-pasta adreses, lai ziņot par viņu pakalpojumu "kvalitati".
Tiko sāk līst lietus vai sāk snigt- viņiem pazūd bilde.
Krīzes apstākļos (pakalpojumiem jākļūst lētakiem) visiem pazemina algas, bet TVT 3, 70 Ls vietā tagad ņem 4, 90 Ls, tātad par kvalitatīvo pakalpojumu garantijām?

27.02.2009. plkst. 18:30

A Anna 28.02.2009

Labdien, Gadijuma ja jums nepatīk firmas Televideo Tīkls pakalpojumu kvalitāte, ir jalauz līgums ar Televideo Tīklu.
Televideo Tīls nav nekād "Monopolists" kabeļtelevizija, jaiet uz citu firmu kura piedava Kabeļtelevizijas pakalpojumus.
Kurai vismaz ir E-pasts!

Arī biju Televideo Tīkla kliente, bet pec neilga laika ligumu nolemu partraukt!

V Vēsma 05.03.2009

Televidiotīlks ienācis arī Ogrē un bez izvēles tiesibām liek slēgt līgumu par saviem pakalpojumiem visiem televīzijas lietotājiem draudot, ja neslēgs līdumu atslēgs kolektīvo antenu un nabaga pesnionāri nevarēs skatīties pat: LTV1, LTV7, LNT, TV3, TV5 un OgresTV, pievienojot klāt vēl 5 kanālus, bet mēs pat šos neizmantojam pilnībā. Kāpēc man piespiedu kārtā jāmaksā par to ko man nevajag. Kāpēc tāda attieksme pret cilvēkiem

S Sveta 11.03.2009

Ļoti slikta kvalitāte, bieži pazūd ''bilde'' un nezini kad arī parādīsies!!!

K KOKO 12.04.2011

Interneta adrese ir [slēpt]@tvt.lv