www.sudzibas.lv Tele Media Sia Murgs un nejauka attieksme!

Tele Media Sia - Murgs un nejauka attieksme!

Tikko uz mūsu uzņēmumu jau atkal zvanīja no šī nummura 67020800! Interentā uzrāda TeleMedia Sia. Jau zvanās kuro nedēļu, pozicionē sevi kā starptautisku informācijas firmu un bla bla bla...kad pasaka, lai informāciju sūta uz email, ka to izskatīs un ja būs interese, tad sazināsies, tad sākās aizvainojumi un ar varu mēģina pārliecināt, ka jārunā ar uzņēmuma vadītāju. Email kategoriski atsakās sūtīt!Jau kuro reizi nomet klausuli, kad pasaka, ka ar priekšnieku nesavienošu. Ko šī kundzīte izdara?Mājas lapā atrod aģenta nummuru, zvana šim, lūdz lai savieno ar priekšnieku un nekaunīgi melo, ka sekretāre esot iedevusi viņa nummuru!Murgs kkāds!Nekad neesmu šādi sūdzējusies, bet šoreiz šis kantoris ir pāršāvis pār strīpu.Tā vien nagi niez uzrakstīt sūdzību viņu priekšniecībai. Tai pat laikā kundzīte pati nestādās priekšā un nemaz nedomā nosaukt savu vārdu!

J