Tele media - Pārdomas

Ja kāds vēlas strādāt par velti un justies parādā-uz priekšu, šis dabs ir priekš Jums!
Kamēr Valdes priekšsēdētājs būs V.Višņevska -k-gs!Nekas uzņēmumā nemainīsies-Skaisti vārdi kopsapulcēs-tā teikt "pašapmierināšanās", bet kabinetā uz "tepiķīša" šizofrēniķa vēlme apmierināt savas tieksmes būt "pārākam".Tieši tādēļ mūžigi trūkst darbinieku, pat totāla bezdarba laikā!
Protams, var teikt-"suņi rej, bet karavana iet tālāk"-ja netici pameiģini pats/ti!

P

E error 23.11.2009

Cik jauki vārdi! Pilnīgi piekrītu teiktajam! Šeit tiks izdomātas visādas ''figņas'', lai tikai pēc iespējas vairāk atvilktu no algas! Bet skaisti runāt mēs mākam! Tas ir kā realitātes šovs par izdzīvošanu. Uzvar tas, kuram pietiek ar dzīvesdrauga/draudzenes algu!

Z zaiga 23.11.2009

Tele Media ir pēdējā vieta kur ieteiktu iet strādāt, tad labāk sēdēt bez darba, jo strādājot šajā iestādē MĪNUSI ir vnk nepārspējami un garstāvoklis krietni zem nulles.