www.sudzibas.lv Tele2 Viltus atlaižu piedāvājums

Tele2 - Viltus atlaižu piedāvājums

Jaunais Tele2 klient, tev ir tiesības prasīt atlaidi no operatora vai klientu centra darbinieka, ja tu pārnāc no cita operatora. Iegaumē, ja tev atsaka, tad izvēlies citu operatoru. Ja izdodas saņemt atlaidi ar nosacījumu, ka SIM karti ar līgumu piegādās kurjers, Obligāti, Obligāti ! izlasi līguma nosacījumus (iesaku to darīt jebkurā gadījumā). Daudzi sūdzās, ka daži operatori piedāvā atlaidi, daži nepiedāvā, pilnīgs absurds.

"Jaunais Tele2 klient, tev ir tiesības prasīt atlaidi no operatora vai klientu centra darbinieka, ja tu pārnāc no cita operatora." - tiesības prasīt atlaidi, jeb algas pielikumu, jeb Saeimas atlaišanu ir, taču šīs tiesības nekādā ziņā negarantē jebkādu pozitīvu rezultātu, lai cik patētiski Tava uzruna izklausītos.
"Iegaumē, ja tev atsaka, tad izvēlies citu operatoru." - ne jau visi ir galīgie kapeikpisēji, lai mistiskas atlaides dēļ dancotu no viena operatora pie cita, un tur noteikti nav nekas jāiegaumē.
"Ja izdodas saņemt atlaidi ar nosacījumu, ka SIM karti ar līgumu piegādās kurjers, Obligāti, Obligāti ! izlasi līguma nosacījumus (iesaku to darīt jebkurā gadījumā)." - ja neizdodas saņemt atlaidi, bez nosacījuma, ka SIM karti saņemšu KAC, personīgi, tad līgumu lasīt nav obligāti, bet tikai ieteicami. Ups, man taču bija jāizvēlas cits operators...
"Daudzi sūdzās, ka daži operatori piedāvā atlaidi, daži nepiedāvā, pilnīgs absurds." - Laima.La, kad būsi nolaidusies uz zemes no sava spaisīgā mākonīša, pievērs uzmanību, ka vienā veikalā Tullamore Dew ir atlaide, bet citā nav, tas lūk ir pilnīgs absurds!

L Laima.La 18.02.2017

A tu, es skatos visus tele2 komentārus izsūkā līdz kaulu smadzenēm?!

Hmm... rakstot šo varoņeposu, tātad izmantoji kaulu smadzenes? Galvas smadzenes izsūca tieši Tele2? Tad jau skaidrs...