www.sudzibas.lv Tele2 Krāpšana

Tele2 SIM kartes piegāde ar DPD kurjeru - Krāpšana

Saskaros ar nepatīkamu (maigi teikts) situāciju kad izdomāju pāriet pie Tele2 no cita operatora (ar sim kartes un līguma piegādi pie klienta) . Sākšu ar pašu svarīgāko, - kurjers neļāva lasīt līgumu, atrunādamies ar to, ka līgumu var izlasīt internetā. Es protams neko viņam neparakstīju, šis vienkārši savāca papīrus un aizgāja prom. Uzmanību mīļie kungi, neļaujiet sevi krāpt. Līgums ir jālasa. Man speciāli piedāvāja pakalpojumu viss bezlimitā (sarunas, sms, internets) ar lielu atlaidi, acīmredzot cerēdams ka es pat nelasīšu līgumu. Neuzķeraties uz Tele2 āķa.

Ja sim karti piegādā kurjers obligāti izlasiet līgumu. Iesaku to darīt jebkurā gadījumā.

Varbūt nevajadzētu jaukt vienā kokteilī Tele2 un DPD, kas ir tikai sadarbības partneri. Ar DPD sadarbojas arī citas kompānijas.
Man gadu atpakaļ bija tāda pati situācija ar Bites piegādi par "bezlimita" internetu, kurš citiem, izrādās, nebija "bezlimita". Tāpēc, kas attiecas uz līguma izlasīšanu pirms parakstīšanas - piekrītu par 100%, manā gadījumā internets tiešām arī bija bezlimita, kā tika runāts un norādīts līgumā, toties cik klientiem pēc tam ir nācies saskarties ar "bezlimita" internetu 100 Gb/mēnesī.

M monteragi 15.02.2017

Вот это разумный человек. Это редкость

BondsBonds 16.02.2017

Ko pīpē? Šajā sūdzība nav nekādu FAKTU!

S Sakarnieks 17.02.2017

Laikam vajadzētu nofilmēt tādu gadījumu ar slēpto kameru.

DPD 17.02.2017

DPD Latvija nodrošina sūtījumu piegādes pakalpojumu, tāpēc nevar uzņemties atbildību par sūtījumam pievienotā līguma saistībām. Ja nosūtītājs nav devis Jums iespēju iepriekš iepazīties ar līguma noteikumiem, Jums ir tiesības attiekties to parakstīt un nesaņemt sūtījumu. Jūsu minētajā situācijā, kurjers ir rīkojies atbilstoši DPD Latvija piegādes noteikumiem.

Ar cieņu,
DPD Latvija