TEKO

Neiesaku saistīties ar celtniecības firmu "TEKO", īpaši ar Normundu Teko, kas pidāvā koka mājas ar 2 gadu garantiju: pirmkārt, objekts nekad nebūs nodots laicīgi, otrkārt kvalitāte nebūt nav viņu stiprākā puse, un defektu novēršana viņus īpaši nepiesaista, tāpēc Normunds Teko mēģina visādi izvairīties no klientiem (parasti tas notiek solot, melojot, neatbildot uz zvaniem).

K Kārlis 29.06.2007

pilnībā piekrītu sobrīd tā jau ir firma Superbebris, bvards vaŗda. bet nekas mes vinu tiesa piebeigsim :)

T TEKO 10.11.2007

Arīā sadarbības partneris viņš ir piekāsējs. Pretīga firmele ar vēl pretīgāku vadītāju. Neuzticieties!!!

L linda 10.12.2007

Liekat tak Normim mieru - normaals dzekinsh:)

G Gints 31.07.2008

Neliels aizrādījums Armandam Sīviņam norādīt precīzu firmas nosaukumu. SIA " Teko" ir salons Rīgā, kas nodarbojas ar celtniecības materiālu un žogu tirdzniecību, un nevis koka mājām.

R Regnars Helde 30.09.2008

Ko taisat TADUS uzbraucienus Normundam Teko!!! Cilveks dzivo lidzi musdienu laikiem. Cilveks kautko dara, bet ko darat "JUUS" passi? Ja nepatik vinju pakalpojumi vai preces, nu tad luudzu nenemat. Meklejiet ko labaku, un problemas bus atrisinatas. Es Normundu pazistu jau no skolas laikiem, macijamies vienaa klasse. Un vinju neatlaidibu, un merktiecibu var tikai apbrinot.