Tējnīca “Zen” - apkalpošana

Pirmo reizi apmeklējām ar draugu šo vietu, uzpīpēt ūdenspīpi un padzet tēju un pabūt divatā ! tapēc iepriekš pazvanijām sarunāt par VIP galdiņu !
apkalpojošā meitene pa telefonu runāja ļoti nelaipni, itkā viņu viss kaitina un riebjās runāt ar mums! uzreiz iespaids, par sliktu apkalpošanas personālu!
nodomājām, labi.. varbūt cilvēkam kas slikts noticis! aizmirsām un devāmies pēc stundas uz turieni!
iegājām un tā pati meitene mūs sagaidīja bez smaida uz sejas, vispār bez emocijām. pat nepavadīja mūs uz VIP galdiņu, neko nenorādija, kur kas utt. pasi jautājām kur gaisma, kā regulēt.. iedeva mums menu un viss.
VIP galdiņš mūs vīla, jo :
1) nebija divvientulības sajūtas , jo pretī sēdēja cilvēki , tāpat kā bez VIP vietām.
2) iekštelpās bija vēss.. uzreiz zuda tāda austrumu māju sajūta.
3)nepatika, kad puisis nāca mainīt ogles, pasakot viņam paldies, neko vispār neatbildēja!

manuprāt ja pati vieta nav tik laba un neizrāda siltas jūtas, tad apakalpojošam personālam jābūt tam, kas to rada! lai cilvēki vēletos tur nākt atkal un atkal!
bet šī tējnīca mūs vīla, un uz turieni mēs vairs neiesim nekad un neieteiksim nevienam!
mēs pat atstājām 5 euro tējas naudu, un meitene tāpat bija bez emocijām :D vnk smeiklīgi!
lūdzu atrodiet kādu, kas prot pasmaidīt un atbildēt jauki!

vienīgais pluss - tēju daudzveidība un tā bija garšīga !

Z

V Valts 28.02.2016

Esmu tur bijis ap desmit reizēm. Darbiniekiem gan ne pārāk labi iet ar latviešu valodu, un ne pārāk patīk izsist čekus, tomēr nav nekā konkrēta, par ko sūdzēties. Jauka, čilīga vieta, plašs tējas sortiments par labām cenām. Man tur patiešām patīk, un iešu vēl. Tie daži sīkumi nespēj sabojāt šīs vietas unikālo šarmu.