www.sudzibas.lv Tehauto Apkalpošana

Tehauto - Apkalpošana

Esmu sapratusi ka šim servisam klientes, kas ir sievietes netiek cienītas.

Iegūstot autovadītāja apliecību, manā īpašumā nonāca ne pirmā svaiguma automašīna, kura pēc kapitālā motora remonta iestājoties mīnuss grādiem sāka niķoties.
Tika pieteikta diagnostika Tehauto autoservisā, lai pieredzējušie vīri apskata un pasaka kur ir vaina.
Manu auto remontē cilvēks kuram nav tāda aprīkojuma lai veiktu tādas darbības.

Trešdiena.
Aizvedu auto, nodevu servisa kungiem, solījās zvanīt.

Ceturtdiena.
Zvans lai uzzinātu vai auto nav pret aizdzīšanas sistēma, atbildu ka ir un pastāstu kur.
Vairāk informāciju nesaņemu.

Piektdiena.
Zvanu es un jautāju kas un ka.
Atbild ka nav īsti sanācis ar diagnostiku, aizdomas ka bojāts borta kompis. Būšot jaunnedēļ.

Pirmdiena. Vakars.
Zvanu. Atbild: Vīrietis kam nodevāt savu auto ir atvaļinājumā būs rīt. Neko nemāku teikt par jūsu auto stāvokli.

Otrdienas rīts.
Zvans no Tehauto. Vīrietis jautā vai man iepriekšējā dienā nav zvanīts no servisa(sapriecājos ka varēšu doties pakaļ), atbildu ka nav, kungs paskaidro ka ir problēmas ar borta datoru un tas ir nodots pakalpojumu sniedzējam. Piektdien būšot gatava!

Piektdiena.
Zvanu nesaņemu. Zvanu pati.
Atbild: Pakalpojumu sniedzējs ir ļoti gudrs un ļoti aizņemts cilvēks. Būs jaunnedēļ.

Otrdiena.
Zvanu un jautāju neizpratnē vai būs gatava
Atbild: Cilvēks kas taisa ir ļoti aizņemts kad būs laiks sataisīs!

Man šoks! Zvanīju un uzticēju bēdu onkulim, kas pazvanīja uz servisu lai ieviestu kārtību, viņam tiek izskaidrots ka pakalpojumu sniedzējs redz ir piečakarejis, solījis ka piektdien būšot sataisījis bet nekā! Šīs nedēļas laikā būšo!

Atkal solījumi, gaidu kāds tad būs "mazais" rēķins un "kvalitatīvie" pakalpojumi.
Šis servis mani kā klientu jau ir zaudējis.
Pēc mana auto nogādāšanas servisā pie manis sāka nonākt atsauksmes, tieši no daiļā dzimuma pārstāvēm. Acīmredzot kungiem ar niknu skatienu auto tiek remontēti laicīgu un bez domstarpībām!

M meitēns 29.01.2013

Aizmirsu piebilst, ka rakstot savu sūdzību valiera24.lv foruma ta tika izdzesta pameram minutes laika!