Tecnopali North Europe - Roka roku mazgā

Kantoris "Roka roku mazgā"
Izaugsmes iespējas ir tikai ja esi radinieks vai di**ālīdējs, citādāk vergosi cik gribēs.
Ir augša "priekšnieki" un ir apakša "produktīvie" augša piesienas par katru minūti kuru velti tualetei vai pīpauzei. Artūrs Šmits kā " itkā izpilddirektors" apzināti filmē darbiniekus uz telefona 5min pirms pārtraukuma sākuma lai būtu sapulcē ko gudri pateikt un tas kalpo par iemeslu lai piegrieztu skābekli. Neiesaku šo vietu cilvēkiem kuri vēlas godīgu atalgojumu. Ja veļasmašīna varētu mazgāt kāpostu tad tur tādu netrūkst.

E

K Kpeacc 10.01.2022

Cik ilgi stradaji?

A Artūrs Šmits 21.01.2022

Labdien cien. bijušais darbiniek,
Draudzīgi palūgšu Jums izņemt šo nepatieso un emociju pilno sūdzību.
Kā arī paskaidrošu un godīgi nokomentēšu Jūsu sūdzībā minētās lietas par uzņēmumu:
Tie darbinieki, kuri ir izauguši un augs mūsu uzņēmumā, ir to panākuši ar savu darbu, attieksmi, atbildību un iemaņām/pieredzi, ko mēs kā uzņēmums attiecīgi esam novērtējuši! Mēs esam privāts uzņēmums un radniecība vai "di..ālīšana" mums peļņu nenes.
NEVIENAM un NEKAD nav pārmests par labierīcību apmeklējumu, jo tā ir dabiska vajadzība, jebkuram no mums. Kā arī par papildus atpūtas laiku vai pat, ja darbiniekam vajag izbraukt vai ātrāk doties prom no darba. Visiem ir privātā dzīve, ģimene, saimniecība un dažādas negaidītas situācijas. Protams, vēlamies, lai darbinieks brīdina un painformē savu tiešo vadītāju vai "it kā izpilddirektoru", jo to neizdarot, tiek ietekmēts uzņēmuma darbības rezultāts.
Artūrs Šmits ieviesa šos 15 min. APMAKSĀTUS pārtraukumus, divreiz dienā, jo darbinieki sūdzējās, ka ne visi, godprātīgi, izmanto pauzes. Tas tika darīts, lai darbinieki būtu godīgi viens pret otru, nevis tā ka vienam ir 10 pīppauzes dienā un tel. glaudīšanas pauzes, bet cits darbinieks paņem godprātīgi 4-5 pauzes dienā. Pat ideja kādu filmēt ar tel., kurš dodas ātrāk pārtraukumā liekas muļķīga un lieka.
Par sapulcēm – žēl, ka Jūs tā arī nesapratāt mērķi šim sapulcēm. Sapulces tiek regulāri veiktas, lai visi uzņēmuma darbinieki ir informēti un uzklausīti. Nav tāda jēdziena kā augša un apakša! Katrs darbinieks ir daļa no rezultāta, ko sasniedzam kā komanda!
Piegriezt skābekli mūsu uzņēmumā var tikai metināšanas iekārtai – bet tas atkal ir neizdevīgi, jo nenes nekādu peļņu.
Par godīgu atalgojumu – kas kuram ir godīgs? Ja pamatalga, par ko vienojamies ar katru darbinieku + piemaksas par produktivitāti + peļņas prēmija + apmaksāta degviela + veselības apdrošināšana + darba apģērbs + aizsarglīdzekļi + kolosālas darba un atpūtas telpas + ūdens/tēja/kafija utt.. šis viss ir oficiāli nomaksājot visus nodokļus un sociālās iemaksas! Un nav godprātīgi?
Godīgi, nesaprotu Jūsu domu teikumam par veļas mašīnu un kāpostu..

Vēlam Jums veiksmi, strādājot citos uzņēmumus! Cerams, ka ar laiku sapratīsiet, kurš bija pie vainas, ka nevarējāt turpināt darba gaitas Tecnopali North Europe. Veicam pārrunas ar darbiniekiem, kuriem sāk rasties problēmas attieksmi, atbildību un vienkārši sākuši ignorēt savus darba pienākumus – pēc kā dodam iespēju laboties..un ne vienu reizi vien! Vai ne, sūdzības autor?

A ABCDEJDIRST 14.09.2022

Daļa taisnības sūdzībā ir, par filmēšanu.
Ja gribi pelnīt tad šī laikam nebūs īstā vieta. Vienmēr acīs iestumts tika tas sliktais, bet nekad neuzslavēti par labu darbu.
Līdz 1k Sakasīt varēja, bet tā tiek uzskatīta par milzīgu samaksu, Hz kā ir tagad iespējams visi ir augsti apmaksāti darbinieki ar mežonīgu motivāciju rauties, bet tā noteikti nav... Ja čaļiem tagad ir vismaz 1,5k tad visu cieņu...