www.sudzibas.lv TC Motors Ātrumkārbas remonts un diagnostika

Tc Motors Serviss - Ātrumkārbas remonts un diagnostika

Gribu padalīties ar savu pieredzi par TC motora servisa darba kvalitāti. Pagājušā gada beigās notika ķibele ar Jeep ātrumkārbu (automāts), tā uzsprāga. Nekas cits neatlika, kā meklēt lietotu un mainīt. Tad, kad veči Maskavas ielas servisā noņēma veco atrūmkārbu, tā saķēra galvu - ātrumkārbai korpuss bija mehāniski bojāts (plaisa). Pētot sīkāk plaisas rašanās iemeslu atklājās, ka pēc iepriekšējā remonta - TC motorā, tā tika pieskrūvēta ne ar orģinālajām skrūvēm, bet ar tādām, kas pagadījās pa rokai, kā rezultātā, par stipru pievelkot, radās plaisa.
Man bijas maz cerības panākt savu taisnību, taču devos pie TC motora servisa vadītājā, lai noskaidrotu, kā tad nu tā gadījās? Uz ko es saņēmu atbildi , ka ir pagājuši vairāk kā 2 gadi, kopš remonta un TC motors neko nevar palīdzēt.
Atlika noplātīt rokas un uzticēties "speciālistiem", lai nomaina un notestēt jauno (lietoto) ātrumkārbu. Protams par to es samaksāju nevāju naudu - 360 LVL par darbu un pieskrūvēšanu. Taču tas vēl nav viss. Saņemot auto, no servisa tika man ziņots, ka ātrumkārba pārslēdzas un mašīnas diognostikas kļūdu nav.
Jāatzīst, ka praukājot par pilsētu, es nevarēju uzreiz uzķērt, ka nepārslēdzas ātrums no 3. un 4. Tikai pēc diviem mēnešiem izbraucot uz štrāses es pie 80 Km/h pēkšni apstājos uz ceļa. Kā rezultātā aizbraucot, pie man pazīstama meistara, pieslēdzām pie kompja un konstatējām, ka nav nomainīti vecie vadi (elektronika). Tas man izmaksāja vēl papildus 65 LVL. Sanāca gari, bet pieredze ir skaudra - sanāk, ka jo vairāk maksā "speciālistam" TC motorā, jo lielākus sūdus tev autiņam sataisa.

A.c.,
Jeeep Grand Cherokee īpašnieks