www.sudzibas.lv TC Motors darba kvalitāte

TC motors - darba kvalitāte

Autoservisā TC MOTORS neiesaku dzīt mašīnu uz elektronikas remontu! Tur strādā idiņu bars! Noplēš baigo piķi par darbu, bet darbs līdz galam netika izdarīts(elektroremonts)!Pie tā jau esam pieraduši! Bet šokējoši ir tas ka viņi neprasot apgrieza vadus papildus bremžugunīm, bagažniekā gaisma bija pazudusi, atvienoja slēdzi kas automātiski iedarbinot mašīnu ieslēdza gaismas šīs trīs lietas braucot uz servisu man darbojās nevainojami sūdzības nebija! Servisā man apgalvoja katur viss ir bijis pavirši sataisīts, bet viņi varot to visu salabot protams pa naudu! Pirms bruciet uz TC MOTORU kārtīgi padomājiet, jo nevar zināt ko elektriķis izdomās pēc saviem ieskatiem atvienot!!!

J

G gunta 20.05.2008

Piekrītu! Es vēlējos TC motorā uzpildīt kondicionieri! Pirms uzpildes meistars it kā veica diagnostiku un uzpildija! Bet kā vēlāk izrādijās truba bija caura! tāds sīkums, samaksāto naudu neatgrieza!

A AGRIS SAMULEVICS 14.11.2016

Kā var uzpildīt kondecionieri, ja truba pušu ?? Tu pati sajēdz ko daksti ???

Z zurka 16.02.2011

Apkopē ielika veco filtru.

Z zurka 16.02.2011

Pēc remota auto bija noskrējis vairāk kā liekus 200km.. Itka esot eteta braucienu taisijusi, ja noteikti kads darbinieks lidz lietuvai testeja pa brivdienam, izvizinot savu draudzeni!

A AGRIS SAMULEVICS 14.11.2016

Tas, ka esat nolaiduši autiņus līdz ( varbūt pat zemāk !) kliņķim, neliecina par saimniecisku attieksmi pret savu braucamrīku. Šodien (14.11.2016), biju pieteicies uz diagnostiku ( jaudas zuduma pēc), mani nez kāpēc nevilka aiz matiem iekš servisa, nebļāva lai maksājot par kādiem tur darbiem. Man visu laipni izskaidroja. Pastāstija, ka pie vainas varētu būt, gāzes iekārtas kompis. Tā kā braucu tagad tik uz benzīnu, tomēr motors darbojās pēc pirmā kompja (tobiš gāzes iekārtas kompja). Tāpēc arī zuda jauda. Man ir Chevrolet Captiva 3.2 benzīns-gāze. Valsts numurs GG7583.
Vajag savus auto turēt uz pulsa, nevis izžņaugt un tad pinkšķēt.