Tavs Meistars - Nemaksā !

Neiesaku nevienam sadarboties ar kompāniju "Tavs Meistars" Aivars Minckevičs. Pašiem darbinieku nav, liek sludinājumus SS, atrod strādniekus vai apakšuzņēmējus, sākumā viss baigi forši, plāni kā Napoleoniem, viss tulīt būs un notiksies, bet kad jāmaksā nauda,tad sākās ieganstu meklēšana tas nav labi, sitais ne tā - ka tik nesamaksāt, neceļ telefonus, neatzvana, mēnešiem ilgi baro ar solījumiem. Neiesaku NEVIENAM !!!

_

D Diizelis 10.04.2014

Minētā persona (labojums - Aivars Mickevičs) daudziem ir parādā. Shēma vienmēr kā rakstīts sūdzībā. 2x padomājiet pirms sadarboties.

D Diizelis 10.04.2014

J jurijsad2 18.11.2014

mineta persona Aivars Mickevics uztaisijis jaunu firmu un atkal visus mana ar solijumiem un nesaaksatam algam, tagad uznemums saucas "Pilsetas Buve", domajiet 2x pirms sadarbojaties un stradajat !!!1

Tur vēl ir Matīss tāds !

A Aivars Mickevics 18.12.2014

Labdien!
Izlasot kritiku, kas vērsta uzņēmuma pārvaldes virzienā, velējos arī to komentēt no darba devēja skatupunkta.
Tā kā kritikas satura autori ir anonīmi vai lieto segvārdu un nav iespējams kādu uzrunāt personīgi, atbilde par konkrēto jautājumu ir sagatavota vispārīgi, norādot konkrētā jautājuma problēmceloņus.

Patiesībā ir diezgan skumji noskatīties uz tiem cilvēkiem, kuri raksta šādus komentārus un apmelo tos cilvēkus, kuri patiešām kaut ko dara, nevis sēž mājās un gaužās par to, ka viņiem neviens nepalīdz. Šādi cilvēki ir neviens cits, kā tā sabiedrības daļa, par kuriem mediji un statistikas pārvalde raksta, informējot par augsto bezdarba līmeni valstī.

Bezdarbnieka statuss lielai daļai ir kļuvis par ērtu ieganstu neko nedarīt un „dzīvot” uz sociālo pabalstu rēķina (šo sakot, es respektēju tos cilvēkus, kas patiešām vēlas, bet nav spējuši atrast darbu dzīves vietas, sociālā statusa vai citu iemeslu dēļ). Otra galējība ir tie, kas skrien no viena uzņēmuma pie otra, padzirdējuši, ka tur varēs strādāt vēl mazāk un saņemt vairāk. Abu šo kategoriju cilvēki gaida tikai to, ka viņiem viss tiks pienests „uz zelta paplātes” un par to vēl tiks samaksāta alga. Šāda tipa cilvēki uzskata, ka valsts vai darba devēji viņiem ir parādā – ja viņš ir ieradies darbā, tātad tas nozīmē, ka viņš jau ir nopelnījis, un viņš ir pilnīgi tiesīgs pieprasīt avansu, neskatoties uz to, ka nemaz vēl nav uzsācis veikt darbus.

Pēdējā laikā rodas iespaids, ka darbinieku galvenā motivācija ir: kādā veidā, nedarot pilnīgi neko, varētu saņemt algu? Kad savā laikā uzsāku darba gaitas, mana motivācija bija pierādīt sevi un savas darba prasmes. Un šai pārliecībai es ticu arī šodien kā darba devējs – par labi, kvalitatīvi un savlaicīgi paveiktu darbu darba devējs būs gatavs atbilstoši maksāt, turklāt darba devējs centīsies „nepazaudēt” šos labos darbiniekus, motivējot tos dažādos veidos.

Taču šā brīža situācija ir gluži pretēja – darba devējiem trūkst cilvēku, kuri patiešām vēlas strādāt, bet ir vesels lērums tādu, kā augstāk minētie, kas to vien spēj, kā žēloties un anonīmi apbērt citus ar apvainojumiem. Ja darbinieks labi veic sev uzticētos pienākumus, darba devēji ir gatavi savā starpā par viņu pacīnīties. Savukārt, ja darbinieks jau savā pirmajā darba nedēļā meklē iemeslus, lai neierastos darbā, kavē atrunāto darba laiku vai ierodas darbā alkoholisko dzērienu ietekmē, šis cilvēks jau automātiski iekrīt potenciālo „bezdarbnieku” sarakstā. Ja cilvēks nekad nav vēlējies strādāt un kā izeju meklē iespēju pasūdzēties, tad droši varu apgalvot, ka neviens darba devējs nemaz nevēlēsies, lai šāds cilvēks pārstāv viņa uzņēmumu, un tam, es uzskatu, ka piekritīs jebkurš darba devējs.
Es varu pilnīgi atklāti un godīgi apgalvot, ka tie darbinieki, kuri šobrīd strādā manā uzņēmumā vai ir darījuši to iepriekš un savus darbus ir paveikuši kvalitatīvi un savlaicīgi, vienmēr ir saņēmuši atrunāto atalgojumu. Turpretī apmaksāt nepaveiktu darbu, kavējumus, alkohola izdevumus nekad nav bijis mans uzdevums. Ja kāds tomēr vēlas sūdzēties un gausties par nesaprotamām netaisnībām, atļaušos atgādināt padomāt par to, vai pats esi izdarījis darbu, pēc vistīrākās sirdsapziņas?

Katram stāstam ir arī sava gaišā puse. Darbinieki, kas vēlas strādāt un dara to pēc vislabākās sirdsapziņas patiešām eksistē – šie darbinieki ir uzticīgi, kārtīgi un apzinīgi, un tieši ar šiem cilvēkiem es varu lepoties, jo šādi cilvēki ir tie, kas manā uzņēmumā strādā gadiem. Es varu lepoties ar ievērojamu un tiešām labu darbinieku skaitu, kas turpina pieaugt. Šobrīd manā uzņēmumā ir vairāk kā 50 prasmīgu darbinieku, un tieši šī prasme ir tā, kas veido mana uzņēmuma atpazīstamību kā kvalitatīvam un savlaicīgam darbu veicējam.

Kad cilvēki sāks apzināties to, ka tikai viņi paši ir tie, kas spēj padarīt savu dzīvi labāku un ka palīdzēt otram nemaz nav peļami, mēs visi kopā varēsim veidot savu dzīvi daudz labāku.

Ar cieņu Aivars Mickevičs

B Beckers 26.01.2015

Mickevičs!
Jūs esat ne tikai melis, bet arī zaglis!Es, kā būvmateriālu tirgotājs, to varu tiesā pierādīt.Pavadzīmes it kā neesot ( p/z AR0226), uz ierakstītu grāmatvedības salīdzināšanas aktu neatbild, uz zvaniem neatbild!
Padomājiet ne tikai 2x, pirms sadarbojaties ar tā saucamo "uzņēmēju" Mickēviču!Mēdz pārvietoties ar luksus klases automašīnām ( v/n JM-8 unSG-8).

B Blondy 22.02.2015

Esmu bijusī Media Art Ministrty darbiniece, tas ir otrs Aivara Mickeviča uzņēmums. Strādāju ar pilnu atdevi un lojalitāti. Neiedziļināšos biroja atmosfērā un darba devēju attieksmē, bet mans lēmums bija no šī uzņēmuma aiziet. Šobrīd jau darba attiecības pārtrauktas, bet joprojām nav izmaksāta pēdējā alga par padarīto. Atrunas, ka klienti nav veikuši apmaksas, ka darbs nav izdarīts korekti, utt. Jāsaka, ka pašam Aivaram Mickevičam būtu vērts pamācīties, kas ir labs darba devējs, kas ir atbildība un cieņa pret darbiniekiem. Šim cilvēkam un arī Kristapam Meieram ir svarīgi tikai pašu labklājība, īstās dzīves vērtības nav vēl apguvuši. Gribētos novēlēt, lai viņiem viss izdodas. Atgādināšu tik, ka dzīvi veidojam mēs paši un katrs saņem pēc nopelniem.

K krasotajs911 08.06.2015

Interesanta informācija, paldies visiem dalībniekiem par signālu.

J jurisad2 20.12.2016

Apsveicu,ir atveries vel viens aivara uznemums Global advice, veismi sadarbiba !!!!!!!!

E edza84 31.08.2017

Tur vēl ir tāds Matīs, zeme ir maza gan parādīsies :))

Matīs tel 25877770 arī tanī kantorī strādā metējs

E edza84 01.09.2017

2017.gada augusta 26.datumā nodokļu maksātājam "SIA GLOBAL ADVICE 40103681185" ir VID administrēto nodokļu (nodevu) parāds 283.35 euro apmērā, tai skaitā:

Jau tam kantorim parāds :))

S stradnieks1 11.02.2018

Sveiki. Tagad Mickeviča kungam jauns projekts apšaubāmas kvalitātes koka karkasu māju ražošana un uzstādīšana Norgehouse.lv ( Sia Global Property), nekas nav mainījies izpildītājiem kas būvē māju netiek maksāts aizbildinoties ka pasūtītājs nemaksā vai izdomājot ka norunātā summa neatbilst izmaksam un nemaksāšot.

K KC487 09.10.2023

10 gadi pagājuši un nekas nav mainījies, tikai zagšanas apjoms palicis lielāks. Aivars Mickevičs pa burbuli nolaidis arī pēdējo uzņēmumu Norge Group, SIA - reģistrētu turpat savā privātmājā, kur visi viņa sievas (Madara Mickeviča) eko biznesiņi. VID reģistrēts 11tk nodokļu parāds, saimnieciskā darbība apturēta, viss pieejams Lursoft. Scenārijs tāds pats, kā te iepriekš aprakstīts - noslēdz līgumu, paņem naudu, bet darbus neizdara. Sākumā aizbildinās un pūš miglu acīs, pēc tam jau brutāli ignorē zvanus un izliekas par beigtiem. Labs ģimenes tandēms - Aivars Mickevičs apzog savus klientus, paņemot naudu un neizpildot līgumā atrunāto, Madara Mickeviča pasniedz kursiņus, kā pārvarēt psiholoģiskās grūtības, kad kāds tevi ir apzadzis. Abi uzdzīvo par izkrāpto naudu.
Nevienam uzņēmumam vai privātpersonai neieteiktu sadarboties ar Aivaru Mickeviču vai viņa sievu Madaru Mickeviču, kura slēpjas aiz sociālās labdarības. No šiem abiem turiet savus maciņus maksimāli tālu!