AtrisinātaTavs Darbs Sia - Nemaksā algu

Strādāju uzņēmumā jau 3 mēnešu, algu izmaksā nākamā mēneša 15-20 datumā (nekad nevari zināt) . Labi tas vēl būtu mazākais, ka gandrīz vēl mēnesi jāgaida alga. Pirmo mēnesi samaksāja visu kā solīja, otrajā mēnesī tikai pusi no algas ar solījumiem samaksāt uz rokas pēc nedēļas. Solīts makā nekrīt. Darbs smags, jāstrādā to ko liek, ja nepatiksi maksās mazāk. Galvenokārt darbs ar naftas produktiem, to tīrīšana, jāstrādā 12 stundas dienā un arī sestdien un svētdien.. Ja atsakies tad velk no algas un kliedz virsū. Vietējā vergturība. Nestrādājiet šeit. Piesaista darbiniekus ne tikai no Ventspils novada, bet arī no Liepājas un pat Daugavpils, netērējiet savu laiku! Pēdējo reizi samaksāja ~500 eur uz rokas par pilnu mēnesi strādājot arī brīvdienās, un darba dienās pa 12 stundām

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Daritas555 24.10.2019

Situācija atrisināta.Pretenziju nav!

D

D Daritas555 16.10.2019

PĀRLIECINITIES STRĀDĀJOT PIE jĀŅA, PALIKSIET BEŠĀ

Ventilators 17.10.2019

uz oktobra mēnesi nodokļu parāds ap 8100eiro. Ja aploksnēs maksā tad labāk doties prom. Mērkaķosies ar gandrīz visiem darbiniekiem.

D Daritas555 20.10.2019

Tiešām!Tas gan nebija pārbaudīts. Paldies, par informāciju!

K kurzemnieks68777 25.10.2023

Strādāju pie tavs darbs apkrāpa ar naudu solīja 5.50 stunda bet vēlāk izrādījās 2.70 neiesaku nevienam iet pie viņa meklē tikai dzērājus kuri par tādu summu būs gatavi vergot ostā ar ķīmiskajām vielām