Tautas noma - auto īre

Tautas noma – it kā lēta autoīre, bet tehniskais stāvoklis braucamajiem ļoti slikts. Pāris nedēļās man samainīja 3 mašīnas, bet katrai bija kāda problēma, kas braukšanu padarīja nebaudāmu. Mašīnas ir arī netīrītas. Un, ja runa ir par firmas darbiniekiem, tie ir lieli solītāji, bet, kad solītais jārealizē, atbilde ir nē, nē.

A aaaaa 12.07.2012

noteikumos ir punkts par to, ka ķīlas naudu atdod pēc 30 dienām (sarunas laikā tika solīts atdod pēc 2 nedēļām, bet nu labi), kad ir zināms, ka uz mašīnu nav soda no fotoradariem, gaidām jau 1, 5 mēnesi, zvanam, atbilde ir "jā jā tūlīt būs nauda atpakaļ" un reāli naudas joprojām nav!
Personas kas atbild pa telefonu vienmēr "pasūta" pie cita, nespēj precīzi atbildēt uz jautājumiem, atšuj. Mašīnas tiešām ir sliktā stāvoklī! Nevienam neiesaku sadaroties ar šo šaubīgo kantori..