AtrisinātaTatjanas Boilovičas ģimenes ārsta prakse - Slikta attieksme pret pacientiem

Neiesaku šo nelaipno ģimenes ārsti ne sev, ne saviem bērniem. Saaukstēšanās gadījumos parasti nepamatoti izraksta antibiotikas. Neko sīkāk nepaskaidro par antibiotiku nepieciešamību konkrētos saaukstēšanās gadījumos. Pie bērna nenāk mājās gadījumos, ja bērnam ir temperatūra augstāka par 38 C jau 4 dienas. Ar slimu bērnu pie ārstes var tikt tikai akūtajās stundās. pēc tam kabinetā jādzird pārmetumi, ko nākam uz akūtajām stundām, vajagot nākt ar pierakstu. Bet pieraksts parasti ir nedēļa uz priekšu. Nekādā gadījumā nedrīkst iet ar iesnām un apsārtušu kaklu , ja vecākam liekās ka bērns(pirmskolas vecums) ir apslimis. Saņemu pārmetumu, ko vedu nedaudz apslimušu bērnu. Pie viņas, lai vedu ja ir slims ar temperatūru. Puņķains arī varot iet uz bērnu dārzu, kaut man liekās ka puņķus vajag izārstēt mājās. Tagad vecākiem vajag pašiem būt mediķiem, ja tādi ir ģimenes ārsti.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Ronija12 10.03.2016

Nomainījām citu ģimenes ārsti, kurai pacienti ir svarīgi.

R

K Kikakikakika 24.10.2019

Łoti slikta daktere,ja vińu tā var nosaukt, nikna ,nav atsaucīga un nav kompetentā. Neiesaku ne bērnam ne pieauguśajiem.

B Bailo 11.09.2021

Pilnīgi piekrītu! Uzbrūkoša, niknuma pilna. Vai ārste, par to jāšaubās, varbūt tikai papīra formā. Grāmatās meklē kā ārstēt, pārmet, ko tad Covid laikā nākat uz vizīti. Drausmīga attieksme.