www.sudzibas.lv Tatjana Serbžinska Šūšanas ateljē Pļavniekos

Tatjana Serbžinska - Šūšanas ateljē Pļavniekos

Tatjana Serbžinska, kura uzskata sevi par šuvēju, strādā Pļavniekos, Saharova ielā 13 A, īstenībā šūt nemāk:( Bija jāapmeklē kāds svarīgs pasākums, tāpēc nolēmu sašūt kleitu... nopirku audumu un aiznesu uz šūšanas "Ateljē", kas atrodas netālu no manas dzīvesvietas. Atnācu, paskaidroju kādu kleitu gribu, pierakstījām manus mērus ...un tik sākās....nelīdzenas vīles, pa garu, pa platu, pa šķību ...8 reizes gāju laikot kleitu. Protams, apsolītajā laikā kleita nebija gatava, pedējā brīdī nācās pirkt citu kleitu, lai dotos uz pasākumu. Kad beidzot likās, ka kleita būs sašūta, izrādījās, ka man tā ir pa mazu, "šuvēja" bija iešuvusi viņu tā, ka nevarēju pat apsēsties šādā kleitā. Izteicu viņai visu, ko domāju par tādām "šuvējām". Beigu beigās viņa augstprātīgi nolēma, ka par šūšanas pakalpojumiem varu nemaksāt. Un kurš maksās man 50 eiro par sabojāto audumu? laiku? nerviem, beigu beigās! Kleitu es viņai uzdāvināju, lai pati nēsā. Nemāki šūt, meklē citu darbu, nevis čakarē cilvēkus!!! Nevienam neiesaku šo "Ateljē" tā saucamo!

K

A Alexa 01.05.2015

Kristiina, noperc žurnalu Burda un šuj pati! Busi priecīga un moderna!