www.sudzibas.lv Talsu namsaimnieks darba auto izmantosana privatam vajadzibam

Talsu namsaimnieks - darba auto izmantosana privatam vajadzibam

Nepietiek jau ar to,ka Stende ir atstata vieniga prieksniece visa novada,vel atlaujas teret musu komunalo maksataju naudu lai nekaunigi vizinatos ar darba auto pec darba laika ap 19:00 pa Stendi un Talsiem.Gribetos zinat vai liguma vinai ir atrunats vadatbernus uz pulciniem ar Talsu namsaimnieka auto,diemzel diezgan zimigi redzams uzraksts uz auto saniem un blondines atbrunojosais smaids.Vismaz pirms parbrauktuves nobremzet zolidi nevis nodot pa bremziem bez sirdsapzinas parmetumiem,bet blondinem jau likumi nav rakstiti :)) Var jau cakaret tautu,bet vai vajag tik atklati un nekaunigi?

D

M MZGD 09.06.2013

Viņi tak sapirkuši jaunus auto katram sūdurūķim par iedzīvotāju apsaimniekošanas naudu - paskaitiet cik to jauno bulkvāģu ar viņu logo ir Talsu ielās.

F fulks 03.07.2013

Sandra Pētersone arī gnīdo pa visiem apsaimniekošanas uzņēmumiem - kretinē vienkārši tie zagļi.