www.sudzibas.lv Talsu dainas Atieksme pret klientu

Talsu dainas - Atieksme pret klientu

Gribeju pastastit par pardeveju atieksmi pret pirceju!!Mes ar radinieci 0.7.01.2011. iegajam Talsu pilsetas veikala Talsu dainas, jo radiniece gribeja iegadatie divguļamo gultu.Iegajušas veikala sakam apskati lidz nonacam pie vienas kas iepatikas!Ka izradijas pie viņas nebija pielikta cena.Radiniece sauca diezgan sakaļa balsi cik maksa ši gulta, bet atbildi nesaņemam.Kautgan pardeveja un vel viens pardevejs atradas veikala.Ta viņai nacas saukt reizes tris kamer kads mums pieversa uzmanibu!!!Pienakot mums klat pardevejs uz jautajumu cik maksa ši gulta atbildeja APMERAM Ls250.Bet pagaidiet tulit noskaidrošu un devas uz noliktavas telpam, pec britiņa paradijas un atbilde bija ne ne 250 ne, bet APMERAM Ls 270!!!Ko nozime APMERAM!!!???Un vai tiešam nav iespejams pieņemt darba kompitentus pardevejus kas pirceju vai klientu ari pamana kad viņš ienak veikala un sak intereseties par preci!!!Vienu zinu noteikti šaja veikala es vairs neatgriezsimies!Un radiniece gultu iegadajas citur!!Kur klients nav tukša vieta!!!

I

S saimniece 09.01.2011

Kā? Bļāva pa visu veikalu? Tad kādu attieksmi jūs gribējāt?1

D Dīdī 09.01.2011

Nākošā reizē, ja vēl bļaustītiesieties, apmēram būs 300.

A Anonims 09.01.2011

Radiniece laikam no meža tikko iznākusi!

I Izabella 09.01.2011

Kāpēc Talsu dainas, bet teiksim ne Talsu častuškas?

G gita 09.01.2011

Man gan tas veikals patik, tas APMERAM ir atlaides, es dabuju, tikai runat vajag, un tur vispar ir sakarigi pardeveji, var normali parunat.Un es tur loti biezi perku .

K kika 09.01.2011

Kur teksta ir rakstits ka bļava???Ja jau tik gudri komentetaji tad vismaz tekstu vajag pareizi izlasit!!!Un tiem parejiem pargudreniekiem novelu nokļut tada paša situacija ka raksta autore!!!Jo man pašai ari ir bijusi saskare ar nepatikamiem pardevejiem!!!Šoreiz nešaja veikala!!Un tad tikai nebļaujat ja nesat apkalpoti ka nakas!!!

O o 09.01.2011

vai pārdevējs būtu "kompitents", ja "sakaļa" balsī sāktu saukt pretī cenu?

J jackel 09.01.2011

mc2 neesat mēģinājušas, kundzes?

L Liene 10.01.2011

pirmkārt-tas ir šausmīgi, kad KUNDZĪTE (domājams gados), raksta ar tādām kļūdām...!
piemēram man nepatīk, ja ieeju veikalā un man sāk uzbāzties pārdevēji, es apskatu preci un ja man, kas iepatīkas, tad aizeju un paprasu pārdevējam, tamdēļ jau mums ir dotas kājas, bet jums jau noteikti abām pamatīgs vecums, brīnums kā līdz veikalam aizvilkāt!?