Tallinas 92 - Neadekvāti

Kas tās par muķībām, ka sētnieks saņem lielu algu par māju Tallinas 92! Vai 110 € uz rokas, ir liela alga par palielu māju vēl plus iela, ir noskaidrots, ka vismaz 140 € jābūt! Atkal kārtējā iedzīvotāju maldināšana, vai kur paliek nauda par apsaimniekošanu, ko iedzīvotāji maksā, jo sētnieks grašus saņem, un vēl nav kauna aizrādīt!

C

C CIA 22.06.2016

Atkal nekaunīgie iedzīvotāji Tallinas 92, sūdzas! Par ko, tas ka mans draugs 3 nedēļas slimoja ar muguru, nevarēja logus nomazgāt! Slimības lapu nav vērts ņemt, jo iedzīvotāji nevēlas maksāt lieku naudu! Nekaunība, aprēķins un stukačisms vien tik valda visur... Padzenājiet labāk agresīvos bomžus no savas kāpņu telpas, kuri sētniekiem traucē strādāt, sētniekiem tas nav jādara, nevis stukačojiet necilvēcīgi!