D dikens 13.01.2013

Ja Jums, smīkņa, dzīvē viss ir skaisti un labi, tad priecājieties, bet neuzdodiet, nepareizus, atbilstosi Jūsu pieredzei, jautājumus !

D dikens 13.01.2013

Šis portāls ir sūdzību un komentāru, bet ne faktu un jautājumu, jo sūdzības jau ir uz faktu pamata, vai arī tāds portāls nav vajādzīgs ?

D dikens 13.01.2013

te nav tiesa, kur vajag faktus, neesat iebraucis pareizejā portālā, ejiet strādāt par advokātu tur jums būs fakti pārpilnām !

Saimnieks 13.01.2013

Tallinas 81 īrnieki ir necilvēki, pastāvīgi kavē īres maksu vai vispēr nesamaksā, uzvedas neadekvāti, dzīvo kā bomži un alkoholiķi, speciāli izsit logus un pēc tam sūdzas par aukstumu dzīvokļos, naktīs trokšņo un traucē kaimiņiem. Fui, tādus īrniekus!!!

D dikens 13.01.2013

smikna, jus esat liels saimnieks.

D dambitis12 14.01.2013

Un tu, Smidhen, bomzis? Pabalstu kļančītājs? Ej strādāt, būs nauda!

D dikens 14.01.2013

liekulis, tikai komente, bet nekad nesudzas!

* ***** 17.02.2013

мы живём талиннас 81-уже много лет и семья у нас благополучная, есть ребёнок несовершеннолетний, всё время платили кварплату вовремя, когда был кризес, то гнам пришлось не легко, я работала и муж работал, но вот пришла беда и к нам то муж потерял работу то потом и я, муж брался за каждую халтурку но денег не хватала, большой поклон нашим друзьям что помогали выжить и приносили нам еду, а хозяева дома над этим смеялись, оскорбляли, унижали, подавала на них жалобу в полицию так как 2 раза был избит ребёнок пинали ногами и руками унижали его, как я только подавала заявления в полицию так сразу же ломали нам двери, вызывала экспертов и вся полиция собралась и все говорили что это не воры а вам мстят, завели собаку так управляющая спровоцировала собаку она стала огресивна лаять на неё а она ударила сапогом по ноге ребёнка и собаке нанесла удар ногой.теперь как собак выбрасывают на улицу, но суд предлогал идти на примерения так чтобы мы могли спокойно жить и выплачивать долги, мы только начали подыматся после всего что произашло с нами а у хозяев же принцеп такой выбрасывать людей с ребёнком на улице, я не останавлюсь и буду везде писать и выйду на телевиденье.

* ***** 17.02.2013

smikna, ты такая же фашистка, если так пишешь не суди других не зная их, Богом будешь осужденна страшным судом!!!

* ***** 17.02.2013

smiknja ja nabljudaju za toboj i vizu kazdij tvoj wag.ty xo4ew sebe problemi ja tebe ustroju!!!

* ***** 17.02.2013

xorowo zdi.toljko smotri 4tobi ne o4nulasj v reanimacie!!!

dektuj svoj adres?

* ***** 17.02.2013

Ar neizgliitotu un nekulturaalu cilveeku neuzskatu par vajadziibu kontakteeties!
Ja gribi brauc pati uz Krieviju, bet es esmu pilsone un manas maajas ir sheit!