Tālis Veismanis Vienotība - Rīgas 45. vidusskola

Pagājušo gadu 25 oktobrī ar Tāļa Veismaņa nu jau bijušā Rīgas domes vienotības deputāta rīkojumu tiku atbrīvots no darba Rīgas 45 vidusskolā. Tiesājos. Tiesa manu atbrīvošanu atzina par prettiesisku un darba attiecības ar 45 vidusskolu pārtrauca , pēc manas vēlēšanās ar šā gada 3 aprīli. Pēc tiesas vērsos pie darba devēja ar ierakstītu vēstuli, ka vēlos par šo periodu saņemt atalgojumu, protams atbildi nesaņēmu. Nācās atkārtoti vērsties tiesā. Beidzot tiku pagodināts ar Tāļa Veismaņa atbildi, to ar publicēju. Patreiz ir izveidojusies diezgan absurda situācija, VSAA izsniegtaja izziņā par šo periodu , no 25 oktobra līdz 3 aprīlim par sociālajām iemaksām no 45 vidusskolas ir strīpiņas.

S smīkņa 20.10.2013

Pēdējā bildē, kaut arī esi aizklājis atbildētāju ar papīru, pirmajā teikumā ir redzami visi tavi personas dati.

M Metanols 20.10.2013

smīkņai ne visi, par ko tu uztraucies? runa jau nav par krekliem, bet par sirdsapziņu,

P PālisS 20.10.2013

Laikam ir jābūt deputātam vai debilam, lai gan tas ir viens un tas pats. Šim vajadzīgs tiesas spriedums lai izmaksātu algu? Labi vel ka morālo kompensāciju neprasa. Es grieztos Eiropas cilvēk tiesību tiesā.

B Baumanis 20.10.2013

Kur veismanis tur nelikumibas, pasu tak atlaida no darba smiltene, kur bija direktors muzikas skola, iemesls nesaimnieciska riciba ar budzeta naudu, tautas valoda ta saucas zaksana, 1997 gads, bet tas vinam netrauceja tai pat gada klut par direktoru rigas 45 vidusskola, laikam jau vineja konkursa, ? tad kadi tad bija parejie kandidati? skola jau bija konflikts ar psikologi . ieteiktu palasit google, ievadat talis veismanis sudzibas, vai rigas 45 vidusskola sudzibas un secinajumus izdarat pasi.

retas_sudzibas 24.10.2013

Jautājums - kāds bija iemesls darba attiecību pārtraukšanai?

S Skatītājs 26.10.2013

Paskatījos 23 oktobra raidījumu Bez Tabu, ka jārunā ar žurnālistiem tā Veismanim dūša papēžos...

D doma 27.10.2013

? veismanim . Kad otreiz kandidejat uz rigas deputata amatu, ka interesantu faktu minejat ka esat dzimis sibirija, zel ka nevarejat minet nevienu savu labo darbu ko dome butu izdarijis ieprieks! laikam jau galvu tai sibirija atsaldejat, ja varat atbrivot cilveku no darba pec 8 menesu nostradasanas jusu vadita 45 vidusskola, par sodamibu padomju laikos? ceru ka busit virs un visus tiesas izdevumus segsiet pats, jo kadel mums nodoklu maksatajiem tas butu jadara, esi virs un nosaujies vai atkapies no amata.

S seiko8 03.12.2013

SKATOS KA VEISMANIS SACIS DZEST INFORMACIJU PAR SEVI, NEUZTRAUCIES TAUTA TEVI NEAIZMIRSIS!!! TO KA SMILTENE NO DARBA SKOLA TIKI AR DOMES LEMUMU ATLAISTS PAR ' NESAIMNIECISKU RĪCIBU AR NAUDU" ? KAS IR SALDEJUMU SEV NOPIRKI? KA NOKLUVI TAI PAT GADA RIGA? 45 VIDENE? KUR NELIKUMIGI ATLAID STRADNIEKUS, NU NETAISI SEVI PUKAINU...BUDAMS CUKA