www.sudzibas.lv Taksi.lv reklāmai neatbilstosas cenas

Taksi.lv - reklāmai neatbilstosas cenas

Dārgie studenti, nelietojiet student taxy http://studentlife.lv/taksi/, šodien aizbraucu uz skolu ar to un ar studentu 50% atlaidi samaksāju dargāk nekā ja būtu lietojusi smile taxy, alvikstu vai sos :)
Speciāli paskatījos mapē- no mājām līdz skolai 4, 6 km, student taxi sola 60 sant par iekāpšanu (kā arī bija) un 30 sant par kilometru. 5kmx0.30+0.60=2.10 Ls Nu es saprotu, ja būtu 2.50Ls, bet samaksāju 3.30Ls!
dienu iepriekš braucu ar SOS taxi un samaksāju 3.00, bet viņi nesola 50% atlaidi studentiem. Biju vīlusies. Nekad vairs neizmantošu viņu pakalpojumus! Mašīnā smirdēja pēc tabakas dūmiem, vadītājs bija tikko smēķējis.
Pirms lietojiet, paliecinieties, vai jums nesanāk lētāk braukt ar citu firmu!

J

S soundcheck 02.11.2010

Paldies par informāciju, ņemšu vērā.

E Elly 02.11.2010

ohhhoooo.. bagāti gan mums tie studenti, kas uz skolu ar taksi braukā :)

J Jānis 15.11.2010

par to ka stavi korķi ari ir jamaksā

K Katrina 30.07.2011

Mani veda uz lidostu. Es šoferim pateicu, ka man studentu tarifu un piedavaju paradit apliecibu un viņš vienalga atstāja par iekāpšanu 1.50Ls (ar lielu audi sudraba krāsā bija). No Stradiņu Universitātes līdz lidostai samaksāju 5Ls, bet attālums tur nekāds!

E Elkr 22.03.2019
Agresīva auto vadīšana

Uzmanieties, Rīgas ielās agresīvs, kompleksu mākts autovadītājs ar Toyota RAV4, reģ.Nr.LU852.