www.sudzibas.lv Taksi.lv Krāpšanas shēma

Taksi.lv - Krāpšanas shēma

Uzņēmums Taksi.lv izdomājuši nu izcilu shēmu kā par braucienu iegūt pāris eiro vairāk.Zvanam, izsaucam taksi. Operatore paziņo, ka būšot ātri, viens taksis esot tepat netālu, bet vēl uzzvanīšot, kad taksometrs būšot pie durvīm. Paiet desmit, divdesmit minūtes, ne ziņas. Pēc 30 minūtēm operatore beidzot piezvana un uzkliedz - vai nāks, vai nenāks, jau trešo reizi zvana. Liels ir pārsteigums, jo šis ir pirmais zvans, kas saņemts. Pretenzijās par to, ka šis ir pirmais zvans no viņu puses neklausās, turpina vien malt savu stāstu par "trim zvaniem". Un, protams, kad noej lejā un iekāp taksī - minimums 5 eiro (mazākais, ko esmu redzējusi) jau saskaitīti par gaidīšanu!Pirmajā reizē pieņēmu, ka tā ir operatoru kļūda, viņas mūžīgi jaucas. Taču Taksi.lv pakalpojumus regulāri izmantojam uzņēmuma vajadzībām, kas nozīmē, ka ne tikai es pati, bet vairākas kolēģes pāris reizes nedēļā izmanto taksometru. Un katru otro reizi dzirdam vienu un to pašu stāstu un iznākumu - "Zvanam jau trešo reizi", bet tikmēr šoferis saskaitījis pāris eiro gaidīšanas naudiņu...Mēs ar steigu mainīsim taksometra pakalpojumu sniedzēju, taču pārējiem iesaku izmantot citus taksometru pakalpojumus! Vai vismaz cītīgi pastāvēt uz savu taisnību un gaidīšanas naudu nemaksāt :)

S Spidumi.com 30.10.2015

Labais, tā vietā lai padomātu kā pastāvīgu klientu labāk apkalpot, izdomā kā izčakarēt. Lai iet pa burbuli.
Kā vienmēr internetā, mazliet protams jāuztver šī informācija ar zināmu skepsi.