www.sudzibas.lv Taksi.lv Maršruta taksometrs Nr. 276

Taksi.lv - Maršruta taksometrs Nr. 276

Sveicināti. Mani sauc Jūlija, dzīvoju Dārziņos ne tikai vasaras sezonu, bet visu kalendāro gadu. Strādāju centrā. Lai katras darba dienas rītu plkst. 8:00 tiktu uz darbu man ir jāiet ar kājām 2km līdz autobusam Nr. 18 (Dārziņi 2 - Abrenes iela), jo maršruta taksometru Nr. 276 (Dārziņi - Krasta iela - Ķīpsala) ierastajā laikā sagaidīt nevar. Un tādu pasažieru kā es ir daudz. Es piekrītu, ka maršruta taksometrs sliktos laika apstākļos var kavēties, bet maršruta taksometrs Nr. 276 nenāk vispār. Maršruta taksometrs Nr. 276 brauc pa savu maršrutu tad, kad viņiem iedomājas. Vēl nebijis tāds darba dienas rīts, kad es noteikti zinātu, ka maršruta taksometrs Nr. 276 būs uz sava maršruta.
Runājot par maršruta nr. 276 mašīnas tehnisko stāvokli, tas ir ārprāts. Mašīnas iekšpusē apsildes ierīce nestrādā vispār, nabaga maršruta taksometra vadītājs brauc cimdos, priekšējais stikls aizsalis, ceļu var redzēt tikai caur to priekšējā stikla daļas gabalu, ko vadītājs pirms izbraukuma pats ir attīrījis ar ledusskrābi. Pa ceļam tas maršuta taksometrs grab tā, it kā tūlīņ ritenis ripos pa priekšu pašam taksometram.
Ir vēl tāda problēma, ka maršruta taksometrs Nr. 276, kurš centrā ir plkst. 17.20 (darbadienās) ir pārpildīts (sēžvietas aizņemtas, stāvvietās nelaiž vadītājs), tie pasažieri, kuri pēc darba vēlas tikt mājās uz Dārziņiem, tas nav iespējams, ir jāgaida nākamais taksometrs, kurš ir tikai plkst. 18.20.(un vēl nav zināms, vai viņš nāks!!!) Bet tie kuri iekāpa taksometrā Nr. 276 brauc tikai līdz Ķengaragam, kaut arī viņiem der taksometrs Nr. 216, kurš iet katras 7-10min.(darbadienās), kā arī trolejbuss Nr.15!!!
Vai nevar darbadienās ap šo laiku plkst. 17.00-18.00 palaist vairākus maršruta taksometrus Nr. 276 ?!
Dārziņos vairākums cilvēku dzīvo ne tikai vasaras sezonu, bet visu kalendāro gadu. Kā cīnīties ar šo netaisnību?

J

J Jūlija 03.01.2011
Maršruta taksometrs Nr. 276

J Jūlija 03.01.2011

Nezinu kāpēc neuzrakstījās, bet runa iet par SIA "TAKSI.LV".

T [email protected] 23.07.2013

Добрый день!

Всегда отнасилась с пониманием и уважением к работникам общественного транспорта, тем более к работникам маршрутного такси. Но то что происходит на маршруте 276 маршрутки, уж как не крути, а нормальным назвать не то что сложно, а почти невозможно. Возмущению граждан проживающих в районе Дарзини нет предела. Мало того что и так маршрутка по расписанию должна ходить только раз в час, так если бы она ходила... Как показывает практика водители решили составить свое рассписание и движуться что в сторону центра что в сторону Дарзини как им вздумаеться. Я работаю на Мукусалас и пытаюсь ездить домой на 276 маршрутке. В течении последнего месяца раза как минимум 4 маршрутки которая должна выходить с кольца Кипсалы и проходить через Каменный мост просто не было, последние 2 раза это было 16.07.2013 и 22.07.2013 т.е. вчера. Когда маршрутки не было вчера в 18:00 у Каменного моста, на другом общественном транспорте я отправилась к остановке возле центрального рынка, и почему то меня совсем не удивила толпа моих односельчан, которые в 18:15 все ещё ожидали бесследно исчезнувшую маршрутку. На что я позванила по номеру 80009922 и сообщила диспечеру об отсутствии маршкутного такси, на что оператор мне ответила, что администрации сейчас нет, звоните завтра. К сожалению этот случай не единичный. Пару недель назад так же недождавшись маршрутки у моста я отправилась к рынку, какаво же было мое удивление когда я обнаружила маршрутку на месте 8( !!! Спросив у водителя, каким образом маршрутка перелетела через мост, он ответил, что так как на Ранкас дамбис ремонт дороги и постоянная пробка, а так же пробка на подьездек Каменному мосту ВОДИТЕЛЬ ВЫБРАЛ ДРУГОЙ МАРШРУТ. У меня был шок!!! Другой маршрут? Он что в такси работает чтоб другой маршрут выбирать? Или в вашей компании это в норме вещей? Я так же пользуюсь 209 и 216 маршруткой, но там такого беспредела нет.
Так же хочется напомнить о том что по утрам люди едут на работу и надеяться на Ваш маршрут. Вчера в маршрутке которая выходит с кольца в Дарзини в 7:00 на ходу открылись задние двери, я сидела сзади!!! Когда я спросила у водителя должно ли так быть, он ответил что утром там была всего лишь маленькая щелка. Помимо этого двери в маршрутке открывались только из салона и пассажиры, для того чтобы впустиить других пассажиров, всю дорогу дергали дверь со стороны салона. Маршрутки разваливаються на части, салон грязный. Отношени к клиентам принебрижительное.
От лица всех жителей района Дарзини настоятельно прошу разобраться в ситуации, наказать виновных и предоставить клиентам нормальные и достойные услуги!

С уважением,
Татьяна.
Тел. 25999330

S Sarmite 30.01.2011

Pilnigi piekritu Julijai! Man ari nav saprotams, kapec marsruta taksometrs 276 nevar iet regulari. Es saprotu, ka tie ir slikta tehniska stavokli, biezi jaremonte, bet vai tad tad to nevar aizvietot ar cita marsruta taksometru, kuri iet pa citiem marsrutiem ik pec 10minutem?!? Jo mums Darzinos ir tikai 2 marsruta taksometri 276-viens stunda (!) un ja saluzt, tad nav pa dienai un vairak...Bet mes to nevaram zinat-stavam, gaidam ka mulki un kavejam darbu... Nemaz nerunajot par to, ka ir redzets, ka vini virziena uz centru nebrauc caur Darziniem pa savu marsrutu, bet pa taisno-pa Maskavas ielu!!!

Z Zinaida 30.01.2011

Nefig ezditj na taxi-hodi pe6kom, zdorovee bude6!

J Jūlija 10.03.2011

Zinaida, ja bi posmotrela na tebja naskoljko ti budew zdorovoj, xodja v takuju vetrennuju pogodu s Darzini do centra. Kak bi ti ne odevalasj, sneset... Ja uze ne govorju o vremeni, vo skoljko vstavatj, 4tob k 8:00 bitj na rabote.

M Margosha 10.03.2011

Brauc ar kajam

K kristina 04.07.2011

V 216 marshrutke estj tolstij, sedoj i o4enj vrednij voditelj, to 4to on biletiki ne dajot, eto daze ni4ego, mne bi ne bilo zalko, a vot ego povedenie... Daze ne ho4etsja saditsja v etu mar6rutku. On sdachu v ruku shvirjaet, 4to vse kapejki razletajutsja, ljudi eshjo dveri ne uspevajut zakritj, on uze gazuet, da tak 4to redko kto mozet ustojatj! Vob6em odin negativ ishodit ot etogo voditelja!