www.sudzibas.lv Taifuns Apsardzes grupa / atsauksme

Taifuns - Apsardzes grupa / atsauksme

Gribu pateikties un izteikt Paldies par uzmanību un par labu padarītu darbu Apsardzes darbiniekiem no APSARDZES GRUPA TAIFUNS. Jo taifuns darbinieki ļoti labi dar savu darbu .BMG konstroktion grup

E Eriks Misa 02.04.2015

Pilniba piekritu ka Apsardzes speciala grupa Taifuns savus pakalpojumus sniedz loti kvalitativi un ir profesionali sava darba

K kurmiks3 02.04.2015

Jautājums tikai viens-kad slavinošās atsauksmes rakstīs pārējie Taifūna darbinieki?

A anonims111 02.04.2015

Kurmiks3 es tev nepiekritu ja tu doma ka te raksta tikai firmas darbinieki tad ta nav .es nestradaju Taifuna bet par vinu pakalpojumiem varu galvot ka informacija ir patiesa.Tie ir kvalitativi

T timka 03.06.2015

Paši sev asti ceļat...glaimojošās atsauksmes raksta paši darbinieki..pie tam pat viens no tiek ir valdes loceklis..:)) nu gan jūs pazemojaties..