www.sudzibas.lv Taekvondo.lv Naudas neatgriešana, izvairīšanās

Taekvondo.lv - Naudas neatgriešana, izvairīšanās

par meitas Janas Evas Majores trenēšanos taekwondo iedevām par pusgadu prasītos 460 Eur kungam vārdā Viktors Mališauskas, meita nokļuva ar mums auto avārijā un treniņi bija jāatceļ uz nenoteiktu laiku, prasījām lai atgriež iemaksāto naudu, ieturot mēneša maksu, bet kungs, jau vispār paceļ telefonu, 4 mēnešus ja zvanot katru reizi no cita telefona nr : stāsta ka viņam ir jāsazinās ar atbildīgo, kuram ir jāatskaita nauda atpakaļ un ka atzvanīšot pēc 15 min., kad uzdod jautājumu lai iedod atbildīgā tel. nr., saka ka no galvas nezinot. Citas kontaktpersonas mājas lapā neatrodam un nevēlamies braukt un ķerstīt solītāju aiz rokas.

Novēlam lai viss ar viņiem no taekvondo.lv ,it sevišķi Viktoram ir kārtībā, lai ja ar viņiem notiek kkas līdzīgs, viņus nesagaida tāda paša attieksmi no citiem!

S Santa Galīte 06.06.2017

tas pats Mališauskas Viktors manam vīram ir parādā par remontdarbiem un preces piegādi summas nav lielas atrunas tādas pašas saka ka samaksās viņam tikai jāpazvana grāmatvedim jāatgādina lai izskaita naudu uz zvaniem nereaģē! šitādiem sūdabrāliem uzticēties vispār nedrīkst tikai ar priekšapmaksu

R Raitis Kurpnieks 07.06.2017

Ko var gribēt no lietuviešu