www.sudzibas.lv Tabuger Sia Attieksme pret klientu

Tabuger Sia - Attieksme pret klientu

06.05.2015. saskāros ar SIA TABUGER darbiniekiem, kuriem laikam nerūp neko notirgot, ja pircējs runā latviešu valodā. Šodien vēlējos pasūtīt koka dēļus. Pacēla sieviete, kas runā krievu valodā. Es izstāstīju, ka vēlos iegādāties koka dēļus, viņa saprata, ka runāju latviešu valodā un lūdza, lai uzgaidu. Tad es dzirdēju kā viņa vēršas pie saviem kolēģiem lai noskaidrotu vai kāds ar mani runās latviešu valodā, viņi atbildēja, ka nē un viņa nometa klausuli.Zvaniju uz otru mājas lapā norādīto tālruņa nr. ar norādi - Sales Konstantīns. Šis numurs vienkārši nepaceļot nometa klausuli. Bēdīga pieredze, parasti ļoti labi saprotos ar krievu valodā runājošiem cilvēkiem, es varu runāt latviski, otrā galā krieviski. Laikam menedžeriem ļoti lielas problēmas ar latviešu valodu. Ļoti skumji!