www.sudzibas.lv T-Style Sia Autogāze/ neprofisional

T-Style Sia - Autogāze/ neprofisional

Автомобильное газовое оборудование
SIA "T-STYLE" +370120379585 +37120362557 e-mail: [slēpt]@inbox.lv
Gribi sirmus matus, tikts konkrēti āzēts, Zolitudes 21A, Imanta, Riga.Uzstādija gāzes iekārtu 2.0 litrīgam dzinējam 320ls patēriņš 17 litri gāzes.Gudrīši sūta pie sava pazīstamā elektriķa ziepniekkalnā, formulejot ar auto pārbudi+35ls.pie gāzes vīriem braukāju uz pieregulēšanu reizes 6sešas,nospļāvos,braucu citā servisā uzreiz pateica problēmas,bija nepareizi uzstādīts reduktors,un kurš izrādījās vislētākais mēsliņš,kaut meistari krīviski teica (mi hu..ņu nestavim) novēlu servisam un meistariem dzīvē saskarties ar tādu pašu smadzeņu skalošanu.

I Ixxis 30.03.2013

Galvenais vēl pateikt cik tas maksāja! uzreiz var redzēt cik grib maksāt, tad dabon arī attieksmi! Normala iekārta četriniekam maksā no 450ls.

zubila 13.04.2013

Nepīksti, kad maksā par lētogalu! Iekārta lēta nevis meistari neprofesionāli. Par kurās paaudzes iekārtu runa pat nepieminēji, jo esi utu bunga.