A Anita 11.07.2004

Ar pieklājību T-Markets nekad nav izcēlies.Nerunājot par to, ka mani vienmēr lamā, ja nevaru saprast no kura gala ratiņus dabūt ārā(atšķirībā no citiem veikaliem), bet Lidoņu ielā vispār bija šausmīgs gadījums.Tas bija pavasarī, kad bija pirmā akcija par 5 latu pirkumiem. Veikalā ieraudzīju uzrakstu - neaizmirstiet paprasīt pārdevējai kuponu. Tā bija mana nelaime, kad kasierei pavisam pieklājīgi pajautāju, tad tikai sākās. - Viņa jau gribējusi man dot kuponu un visu paskaidrot, bet ja es esmu tik gudra, tad neko man neteikšot. Klāt kā saukts bija apsargs, kura nekad nav , kad vajag. Kā sāka uz mani bļaut, lai es pamēģinot visu dienu tur pastrādāt utt.,utt.Kamēr pildīju kuponu, viņš visu laiku uz mani rēja. Protams visus produkrus es aiznirsu, kur pagadās un vēl gāju otreiz uz veikalu, jo biju aizmirsusi skapī arī iepriekš pirktos produktus.