T Market

Cienijamie tautieshi! Ir jau varbut jauki, ka paris santimus var ieekonomet, ieperkoties T Market vai Maximaa. bet padomajiet, kadu ljaunumu Jus patiesibaa dariet! Jus atbalstat lietuvieshi iznireljus, kantori, kas celies no slavenaa nozidzigaa grupejuma "Vilnjas brigades"! Jus atstasiet lietuvieshu banditiem savu naudu? Lai musu pashu pazinjas, kas stradaa vai kam pieder citi veikali, zaudee darbu un iztikas lidzekjus? Jus atbalstisiet klajus konkrabandistus un nodoklju nemaksatajus, kas iedzivojas uz Jusu rekina? taa valstij nekad nebus naudas, pa ko samaksat skolotajiem, medikjiem, utt! Atdosim visu leishu banditiem?!!! Esiet tacju sapratigi, un ignorejiet shos veikalus, ar to prasto un nekvalitativo sortimentu! Nepiesarnjosim Latviju!

M mr. 07.12.2003

hmm. labi buutu padomaat pirms kaut ko raksti. shaadu vienpuseeju viedoklju citaadaak rodas paaraak daudz ;Pte visu nosaka videejais dziives liimenis un lobijs. ir veel arvien paaraak liela masa cilveeku kam paaris santiimi ir izshkjiroshi un uz to arii leishi speele. un jautaajums par to kam tu ko maksaa manupraat ir nebuutisks. es izveelos preci nevis razhotaaju. manis peec lai kaut vai nigeerijas badaa mirstoshie beerni to razho vai paardod. galvenais lai es gribeetu to pirkt.taaapat arii lielajiem chainiem ir pietiekami kaaposta lai panjemtu ljaudis uz masu, t.i. ar veikalu skaitu utt. un pietiekami aktiivu smadzenju skaloshanu.da nu. ko es te meegjinu pieraadiit? ..

I ilze 28.05.2004

Pasaki kaut vienu lielveikalu Rīgā, kurš pieder latviešiem?! :)

D Dude 27.06.2004

tieshi taa... piekriitu ilze ... neviens lielveikalu tiikls nepieder latvieshiem.Un ko tagad dariit skraidiit pa 10 maziem LV veikalinjiem pa visu pilseetu dienu apkaart lai sapirktu visu vajadziigo kaa pirms gadiem 10 ??