T Market

Taa palasot juutu ka neesmu vieniigaa kas ir neapmierinaata ar sho veikalu tiikliem...ko tur atkaartoties varu tikai piebilst, ka veikalaa neatradiisi taadu preci kaa riivmaizi pamazaam jau no veikala plauktiem tiktieshaam saak pazust peedejie kvalitatiivie produktu un tiek piedaavaata iespeeja iegaadaaties leetos nekvalitatiivos produktus kurus razho pashi leishi ar briesmiigiem iepakojumiem uz kuriem pat skatiities riebjas ir pazudusi maiziite kuru ar gjimeni biezhi pirkaam sulas kas varbuut bija daargaakas bet kvalitaatiivaakas par shobriid pieejamaam un kas mani izbriiniija kad meitinja veeleejaas nopirkt Snicker taa vienkaarshi tur vairs nebija... Secinaajums, ka strauji veikali tiek apgaadaati ar to preci kas ir razhota vai nu Lietuvā vai Krievijā muusu raazhotaaji no turienes tiek njemti laukaa ...par laimi man blakus ir mazs veikalinsh, kur tiktieshaam ir prieks iepirkties un izveele ir lielaaka nekaa MaXima jociigi ne???

T tādsskolnieciņš 31.01.2017
Sestdien jānāk uz skolu

IeValkas Jāņa Cimzes ģimnāzija/ esls ir netaisnīgs.
Dēļ tā, ka info-skolotāja ir slima, jānāk sestdien mācīties informātiku, jo jaunā pasniedzēja netiek darba dienās.