www.sudzibas.lv T. Landa SIA Neievēro higiēnas un dezinfekcijas prasības

T. Landa SIA - Neievēro higiēnas un dezinfekcijas prasības

Labdien! Gribu paziņot ka skaistumkopšanas salonā SIA "T. Landa" 40103224403 Rīga, Kandavas iela 27, lv-1083, nepilda sanitāras higiēnas noteikumus, mani tieši šajā salonā SIA "T. Landa" ir inficējuši ar C hepatītu. Es ka pastāvīgais klients pievērsu uzmanību, ka darbiniece, kura taisa manikīru un pedikīru neievēro Mk. Epidemioloģiskās drošības likuma 38.1 panta pirmo un trešo daļu higiēnas un dezinfekcijas prasības. Procedūras veicēja strādā ar vienu instrumentu komplektu, kuru viņa pēc katra klienta tikai noskalo ar ūdeni un ar tiem pašiem instrumentiem apkalpo citus klientus, neievērojot higiēnas un dezinfekcijas prasības.

Gribu pabrīdināt cilvēkus, kuri jau apmeklē vai kuri apmeklēs šo salonu ka viņi tiek pakļauti ļoti lielam riskam saslimt ar infekcijas slimībām, ka Hiv, hepatīts B, C.

G Gi Kv 16.01.2019

Visu ko var dabūt, C hepatītu, sēnītes, infekcijas, pelējumus, vispār šausmas. Rakstāt iesniegumu, lai aizver šo midzeni ciet.