www.sudzibas.lv t/c Spice T/c Spice organizētā akcija

t/c Spice - T/c Spice organizētā akcija

Neticiet vairs nevienai t/c Spice organizētajai akcijai!!!
Akcijas "Kosmiskas dāvanas Spicē 08.02.-08.03." tika apmānīti vairāki cilvēki, jo ierodoties t/c Spice 08.martā līdz plkst. 17:00 nebija iespēja samainīt sakrātās uzlīmes pret Cosmos CD, automātiksi piedaloties izlozē, kā teikts informācijā no noteikumos, kā arī piedalīties momentloterejā par iespēju 2 personām apmeklēt koncertu!
Diemžēl t/c Spice maldina klientus!

R Rihards 09.03.2010

nekad vairs

M Mārīte Dzeguze 28.01.2016

Šis notikums ar mani notika Janvāra vidū.
Velos izsteikt pateicibu Viktoram, kas loti citigi parbauda preci. Es biju nopirkusi gaļu un nepamanīju ka šī gaļa smird, jo ļoti steidzos. Kamēr es stāvēju rindā, ātrajā kasē, šis cilvēks vēroja to, vai ir sievietes stāvoklī, un vai ir mātes ar bërniem. Viņu neintresēja, ka rinda stav pāri 10 cilvekiem, un mātes stāv pašā galā, es biju izbrīnīta, ka šis darbinieks ļoti inteliğenti, paludza stāvēt un gaidīt, kamēr mātes ar berniem izies bez rindas caur kasēm.
es nevienā veikalā nebiju redzējusi, tik pozitīvu attieksmi pret klientiem. Pēc tam kad sievietem ar berniem bija apkalpošana bez rindas,tie kas nāca pēc šim sievietēm ar bērniem, viņš visiem skaidroja, to prioritāte ir mātes ar bērniem un sievietes gaidību laikā, norādot uz plàkātu virs kases. Ja es nemaldos, es biju piektais cilvëks rindā, bija pienākusi kundze sirmgalve,kura bija paņemusi olas ar akciju un laikam zaļu gurķi. Šis kasieris visi preci pārbaudīja cītīgi, atverot kārbu ar olām, es nepamanīju kas iepakojumā bija, viņš pateica kautko sirmgalvei, bet tā neko nesadzirdēja.
tad viņš atkārtoja skaļi: "Es nevaru jums pārsot sasistas olas."
Viņš paņëma šīs olas un aizgāja pakaļ citām. Es biju ŠOKĀ, kamër es biju izbŕīnas pārņemta par notiekošo, beidzot pienāca mana kārta,es biju paņēmusi gaļu, kartupeļus un eļļu,viņš paskatijās uz mani un noteica: "Jūs neko sliktu nemanat tajā ko esat paņēmusi?" To brīd, kamër es nesaprašanā stāvēju, kasieris Viktors paņēma klausuli un kādam pazvanīja.
Pēc mirkļa pienācā kāda sieviete, visticamāk, tā bija viena no atbildīgajām personām, tai brīdī viņš viņai skaļi noteica: "Paskaties kādā stāvoklī ir šī produkcija, kāpēc tā atrodas plauktos!" Tā kā man bija iesnas, es slaucīju degunu, un tobrīd es sajutu ļoti dīvainu smaku uz tad es sapratu, par ko iet runa. Viņš pieklājīgi atvainojās, un paziņoja, ka:"Sāda gaļa manā kasë netiks pārdota, ka atbildīgā persona par šo gaļu tiks saukta pie atbildības!" Viņs aizgāja un atnesa man pa visam svaigu gaļu, zël ka man bija vecs mobilais tālrunis, es būtu nofografējusi šo kasieri un pievienotu fotogrāfiju kopā ar šo ziņojumu, jo es vēlētos kaut šādi, godīgi cilvēki būtu vairāk. Viņa pēdējā frāze bija: "Tas ir tikai bizness, bet śajā biznesā ir viens noteikums, galvenais ir reputācija, vispārejais ir nieks." Tākā man blakus it maxima un citi mazi veikali, es nāku tikai pie šī kasiera, un ieteicu šo cilvēku arī citiem draugiem un paziņām! Šim cilvēkam es uzticos pilnībā, jo šajā veikalā sliktu produkciju viņš nepārdos! Ceru ka šī informācija nonāks līdz vadošajam personālam, kurai jābūt pateicīgam par šādu apkalpošanu T/C Spice!

M Mudrite Grundule 29.01.2016

Paldies par aizkustinoši stāstu!