www.sudzibas.lv Permanent Make Up Nekvalitatīvs darbs un vienaldzīga attieksme

Permanent Make Up - Nekvalitatīvs darbs un vienaldzīga attieksme

Permanenta Make-Up Karolina Polikarpova. Šo meistari pazīstu ne tikai kā meistari bet arī kā cilvēku un nekad nebūtu iedomājusies par ko tādu, esmu pie viņas taisījusi vairākas reizes, pirmajā reizē puslīdz bija ok, neskatoties uz to ka mēs mainījām formu un no vecās formas galiņi palika kā svītas uz uzacīm kuras viņa man teica ka izvedīs ārā ar skin toni, un rezultātā četras reizes veda arā un nekas nemainījās, kaut gan varēja man ieteikt vnk aiziet un ar lāzeri izņemt. otrajā reizē atnācu un man uztaisīja uzacis ar asimetriju, asimetrija bija minimāla, taču es to redzēju, pēc gada nolēmu atnākt un uztaisīt gaišākas par cik mainīju matu krāsu uz blondu no melniem un protams ļoti tumšas uzacis bija par traku, pabrīdināju meistari, ka ir neliela asimetrija un lai izlabo, viņa man teica ka man liekās ka ir asimetrija ka viss esot kārtībā , bet ja es gribot viņa uzzīmēs nedaudz biezākas un pie tā mēs arī palikām , rezultāts bija draudošs jo uzacīm bija vēl lielāka asimetrija un tā jau ir redzama arī skatoties vnk taisni, uzacis ir ar resniem galiem, vnk ārprāts, pēc šīm drausmām griezos dārgā klīnikā kur speciālists man nozīmēja trīs lāzer procedūras pēc kurām viss jāpārtaisa, pēc katras lāzer procedūras es jūtos drausmīgi jo sāpams visa seja, jo ir jūtīga āda.

W

N Nata40 30.11.2015

У меня та же история с этим " мастером". На ассиметрию бровей я можно сказать закрыла глаза, а вот со стрелками она постаралась. Брови исправила почти - 2 раза снимала кислотой, а стрелки надо лазером выводить, одна длиннее, другая короче, очень грубая работа, неравномерностей заполнение, с цветом я вообще молчу- договаривались на коричневый, получился голубой. Когда попросила вернуть за стрелки деньги, стала угрожать мне полицией, и не только мне, каким то образом, добыв все персональные данные моих близких, угрожала и им, в случае если я буду её преследовать, когда я спросила- есть ли у неё хоть какая-то профессиональная этика, она ответила, что ей на этику нас..ть. Выводы об этом чудо "мастере " делайте сами!

E Elena Zaltane 25.04.2016

не надо всех мастеров под одну гребенку мастер ето делает на лице-лицо ассиметрично и чем капризнее и придирчевее клиент-ему ни один мастер не угодит-эту работу нельзя сделать точно-можно только сделать самое главное красиво и как можно точнее-нет такого мастера в природе еще неродился и мужа такого не будет и подруги и люди кругом разные-что же тогда делать

L Ljubov Orlova 07.05.2016

на то он и мастер чтобы сделать так, чтобы спрятать изъяны и кстати такие мастера есть.Мне тоже мастериха сделала разные брови, когда я стала с ней ругаться, что у меня правая выше она мне посоветовала ботех ввести. А когда я потребовала снять брак она сказала что это будет стоить 100 евро.Это не мастер, это лузер.