S stranik77 01.12.2014

Действительно непорядочный человек!!! Настоящий мошенник.

J JurijsAntonovs 01.06.2016

Mani viņš arī mēģināja apkrāpt. Tagad ļoti nožēloju, ka viņa firma taisīja dziļurbumu. Cilvēki, nekādā gadījumā neticiet viņa 20-30 gadu pieredzei dziļurbumu urbšanā, darbojas viņš jau ļoti sen, bet nekādas kvalitātes nav un savus solījumus viņš netur!!!

A Alondra777 19.06.2018

nekādā gadījumā neielaižaties, saka vienu, realitātē ir kaut kas pavisam cits. Naudu ņem par visu, darba kvalitāte zem jebkuras kritikas.

S sas528 28.10.2020

Жаль не прочитал отзывы сразу. Мошенники каких поискать. Деньги берут, гаратий не дают, работу делают кое как. Не связывайтесь и другим передайте.

J Jugla1955 21.08.2023

Фан Пользуюсь услугами фирмы Lobanovs. Очень доволен сотрудничеством с ними! Всё,что обещали, выполнили качественно и в срок! Выше написанным комментаторам не верю! Всем кому нужна вода, рекомендую!