www.sudzibas.lv t/c Origo pilnigs bezgaiss

t/c Origo - pilnigs bezgaiss

Ir sen zināma lieta, ka esam TĀDA Eiropas valsts, kā nekur Eiropā gan ar savu iztikas minimumu, gan ar saviem neadekvātiem darba laikiem, bet šoreiz ne par to.
Jau kuru dienu laika apstākļi mūs lutina ar karstu laiku kā jau vasarā pienākas.
Bet jau darba diena ir 11stundas un ārā ir nevairāk nemazāk 30grādu un ir jāuzturas telpā, šīs 11stundas, kur nav absolūti nekās ventilācijas sistēmas, ir pilniga BEZGAISA telpa.
Vai tad tā nav pilniga un absolūta ņirgāšanās par cilvēkiem, kas strādā t/c ORIGO un tā apmeklētājiem.Kuri skriešus izskrien ārā.
Lepojies un vēl cieni vietu, kur strādā...pareizāk sakot velc savu dzīvites motoru.

D Dexter 07.07.2010

nevaru piekrist tam, es pats stradaju origo un mana darba vieta ir kondicionieri.

G g 07.07.2010

Da daudzos veikalos nav kondikšan, es nemaz tādos neiepērkos, lai ir zaudējumi, kapēc man jāiet tur kur ir bezgaiss, (jo šeit ir Latvija...)kā tai dziesmā...

R Rx 28.01.2011

pasaki, lai tavs uzņāmums, kurā strāda iegādājas kondiškas, tad arī nebūs jāsēš bezgaisa telpā vai arī maini darbu. :P