www.sudzibas.lv T - Bode Slikts serviss

T - Bode - Slikts serviss

T-Bode T/C "Dominā". Jauna meitene, neieinteresēta savā darbā, nelaipna attieksme, netiek veidots acu kontakts ar pircēju, aizkaitināta, uz jautājumiem atbild negribīgi ar garām nopūtām. Nepaskaidro, kā tiek sastādīta maksa, vai kāda izmēra apdruka iespējama. Saka, ka krekls tiks izgatavots pēc 2 darba dienām, kaut mājaslapā norādīts, ka klātienē izgatavošana ir no 20 min -1 h. Pārdevējas attieksme neieviesa uzticību, ka apdruka tiks sagatavota kvalitatīvi.

Iepriekš pieredze Valmieras veikalā un T/C Olimpija bija pozitīva, taču šaubos, vai vēl kādreiz izmantošu T-Bodes pakalpojumus.

E

Veronika Rudzinska 19.09.2023

Spriežot pēc tā, kā Jūs zināt, kā ir jāapkalpo pircējus, Jūs vai nu bijušā darbiniece, kurās vietā strādā šī meitene vai no konkurējošās firmas. ;)

Dusmīgais Ainārs 19.09.2023

“Netiek veidots acu kontakts “ 😂😂😂 Tas jau izklausās pēc fetiša .