www.sudzibas.lv T-Bode nelaipniba

T-Bode - nelaipniba

Labdien!T/C ALFA veikala T-bodes pardeveja Julija loti rupji izturejas pret manu mammu.
Pirms tam es ar savu draudzeni biju iegajusi T-bode un gribeju uztaisit puzli un iedevu vinai flash kur ieksa ir bilde.Man nebija lidzi naudas un es gribeju pec tam samaksat.Viena pardeveja man pateica lai es pec tam atnaku ar mammu un samaksaju.
Pec tam kad mana mamma atbrauca uz ALfU bija parmainijusies pardeveja(Julija).Mana mamma vinai bija iedevusi to pasu flash ar to bildi.Julija vinai uzblava par to ka mana mamma vinai nav pateikusi ka bilde ir izprinteta.Mana mamma to nezinaja un es to ar nezinaju.
Un mana mamma teica Julijai lai iedod magnetinu, bet Julija teica ka seit nav magneti.Un Julija teica tie nav magneti, tas ir puzles.
(Kaut gan aizmugure tam puzlem ir magneti)!!!

J

T Tana 26.02.2011

Jaa.Julija ir loti nelaipna!!!Man arii ta bijaaa!!!

M Mammasdraugs 26.02.2011

Kad nākošajā reizē iesiet uz to veikalu, līdzi ņemiet rungas, un iemauciet tai nelaipnajai Jūlijai tieši starp acīm.

E Elīna 26.04.2011

...nezinu kā Jums tā gadījās, varbūt jūs pašās esat nelaipnas, un ļoti agresīvas. Ja šādi karstat, jo esmu gājusi vairākas reizes un pozitīvākā cilvēka nav:)

V vertētāja 26.04.2011

...bet meitenes kāpēc jūs mammu nebrīdinājāt par to ka jums vajag naudiņu lai samaksātu par puzli...un kāpēc jūs mammai nepateicāt ka mums tikai naudiņu un ka bilde izprintēta...tad jau jūs meitenes esat vainīgas...un nedrīkst apmelot citus..

V vertētāja 26.04.2011

...tač mūsdienās neko jau nedod par brīvu..:D