www.sudzibas.lv SWR SIA Atsakās maksāt!

SWR SIA - Atsakās maksāt!

Uzmanieties - nemaksā par darījumiem! Ļ. Cien. Mārcis Sebris, gadu atpakaļ pasūtīja reklāmas pakalpojumus portālam https://www.infolapas.lv/, kas ir igauņu uzņēmums, kas apkopo informāciju par Baltijas uzņēmējiem un viņu sniegtajiem pakalpojumiem internetā 6 valodās; latviešu, krievu, angļu, igauņu, lietuviešu un somu. Darījumi tiek sniegti vienojoties ar klientiem pa telefonu. E-pastā tiek aizsūtīts paraugs, kuru klients mutiski akceptē vai sūta labojumus. Un tikai pēc klienta akcepta tas tiek aktivizēts portālā. Ko arī izdarīja Mārcis Sebris-taču pēc sadarbības gada, kad tika uzrunāts par sadarbības pagarināšanu-izradījās, ka klients nav samaksājis visu summu 99, - euro (+pvn) un atbild: "jums ir audio apliecinājums? Es neatceros saskaņojis un parakstījis arī. Varbūt kada mana kolēģe? Ja tā tad nav saskaņots. "lūk, šādi darbojas minētais kungs! Uzmanieties!

K