www.sudzibas.lv Swarovski Spices pārdevēja, klientu apkalpošana

Swarovski Spice - Spices pārdevēja, klientu apkalpošana

Manai draudzenei vakar 080916 apritēja apaļa 30 gadu jubileja kā dēļ vakar darba dienas beigās, praktiski pirms pašu veikalu slēgšanas ar steigu devos pēc dāvanas. Kas gan var vairāk iepriecināt sievieti, ja ne rotas. Zināju, ka viņa vēlās jaunu gredzenu, kura veco paraugu nemanot biju "nospēris", lai trāpītu desmitniekā. Iegāju Swarovski veikalā ( šeit jāpiebilst, ka šī veikala patmīlīgās pārdevējas noteikti gaida ienākam kungu, tērpušos Armani uzvalkā un ar uzkrītošu D&G jostu vai ko tamlīdzīgu. Šajā reizē gan uzvalkā nebiju, biju tikko atbraucis no savas vasarnīcas, kur raku kartupeļus ( neesmu baltrocis ) un manas rokas pēc zemes darba joprojām bija noputējušas. Parādīju pārdevējai gredzenu sakot, ka vajag ko līdzīgu un arī vēlams kulonu ar zilu safīru vai ko tamlīdzīgu. No pārdevējas saņēmu atbildi, ka nekā tāda nav. Pilns veikals ar spīguļiem, bet nekā nav. Apbrīnojami. Pēc viņas teiktā veikalā vispār nekā nav. Sapratu, ka ar šo pārdevēju runāt nav vērts un viņa pilnībā nav ieinteresēta, lai es viņas pārstāvētajā veikalā atstāju savu naudu. Aizgāju uz blakus veikalu, ,kur pārdevēja nevērtēja mani pēc mana tā dienas apģērba un kopā iesmējām par manām netīrajām rokām. Tad nu gribu darīt zināmu SWAROVSKI VADĪBAI, ka jūsu nekaunīgās pārdevējas dēļ jūsu veikals vakar nenopelnīja 1200 EUR. Blakus veikalā iegādājos skaistu gredzenu un kulonu ar briljantiem un zilo safīru! Tas ko varu teikt par SWAROVKSI veikalu - prasti akmeņi ar prastām pārdevējām. Kā sacīt jāsaka, nevērtējiet vīru pēc cepures ;)

K

S sensor 09.09.2016

vot to es saprotu :))) respekt!!!!!

donna b 09.09.2016

Tev nav kaud kads komplekss, sudzeties te par to, ka redz parasti Tu staiga Armani uzvalkaa bet tagad Tevi neatpazina? Ta pardeveja ari protams ir SLIKTA, ka Tev nepalidzeja, bet lasot Tavu sudzibu, izveidojas tada viriesa tels, kuru kads stipri aizvainoja....Ak vai Tev ir 1200 eur, bet ta to nepamanija....

K Krihards 14.09.2016

:DD Lidz tevīm tiešām laikam neaiziet, ka visa šitā "sūdzība" ir piedūriens par Banānijas pārdevējām un par to cik rēcīgi ir ieiet dārglietu veikalā ar netīrām rokām. Bet tādas pukstošas vistas ar kompleksiem kā tu parasti jau visā tekstā ierauga tikai vārdu ARMANI VAI 1200 EUR. Izlasi tak visu tekstu kopumā, vista!