www.sudzibas.lv Swarovski Nekvalitatīva prece

Swarovski - Nekvalitatīva prece

Draugs uzdāvināja Swarovski klasisko gulbīti ar ķēģīti. Uzliekot to uz kakla, pēc minimālas matu sakārtošanas un ķēģītes aizskaršanas tā saplīsa. Labi ka tas tika pamanīts, jo gulbītis tiktu pazaudēts (apm.150EUR). Aiznesot komplektu uz Galeriju Centrs, pārdevējas atteicās to mainīt pret citu, jo tas neesot brāķis. Ieteikums-nenēsāt nevienu Swarovski izstrādājumu ar viņu ķēģitēm, ja negribas kuloniņus pazaudēt. Mes nopirkām sudraba ķēģīti.

15.11.2019

V

L Lailailai 16.11.2019

Kas ir “ķēģīte”? Nu neviens nedrīkst būt tik negramatisks. Tu tiešām nedzirdi vārdus?

N Noboby 16.11.2019

Kaut kas nav skaidrs. Tu tikko uzliku savu “ķēģīti” (vai arī kas tas ir), tikai sakārtoji matus un tā saplīsa un kulons nokrita un pazuda. Tātad tas labākajā gadījumā bija 3m rādiusā ap tevi maksimums, vai arī Tu to darīji virs ezera un iekrita ūdenī? Otrs variants ir ka Tu te kaut ko sapušķo

N Noboby 16.11.2019

Sorry neizlasīju pareizi tās gramatikas dēļ

D Dalī 16.11.2019

ķēģīte..tas jau pārspēj pat slavenos ''tolete'' un ''ģemperis''...