www.sudzibas.lv Swarovski APKALPOŠANA

Swarovski - APKALPOŠANA

SVAROVSKI в Старой Риге Galereja centrs- самые недоброжелательные продавцы. Просто ХАМКИ. Сегодня купили серьги за 80 лат. Отношение продавцов хуже, чем на базаре. Сделав покупку, продавец даже спасибо не сказала. Я не говорю уже о самом процесе общения. Конечно нам спасибо продавца не нужно, но сравнивая уровень магазинов, этот филиал вызывает отвращение, тем самым антирекламу. Такое ощущение как будто я им что-то должна, в разговоре постоянно поясничают и пытаются показать свое превосходство или просто несут чушь. Хочу отметить, что я столкнулась с отвратительным обслуживанием не в первый раз. В прошлый раз подумала может настроения у человека нет, а сегодня поняла, что видимо руководство позволяет вести себя так. Никогда не пойду в этот магазин и другим посоветую тоже. Первый раз пишу отзыв. Хотелось бы, чтобы руководсво наняло достойных продавцов.
Огромный минус маркетинга, что серьги оказывается нельзя мерить, а только прикладывать к ушам на каких-то пластмасовых приспособлениях.

N

P puke 08.06.2012

Emus liela piekritēja Swarovski bižutērijai. Ļoti daudz ko esmu pirkusi. Man arī bija liels šoks, uzzinot, ka nevar mērīt auskaru! Jo man ausīs caurumi ir izdurti nevienādi... Bet es to, principā, uztvēru pašsaprotami. Jo, kā man pārdevēja paskaidroja (laipni), ka dezinficēt nevar - kristāls mainītu krāsu un meteriāls arī. Un ja palasa instrukciju, tad uz šiem visiem rotājumiem nedrīkst izmantot ķīmiskas vielas. Vēl paskatījos no šāda aspekta. Cilvēki ir dažādi. Un ja pirms manis būtu (domāju, ka tas notiek visos juvelieru un citos veikalos) pamērījis vai nu slims, vai nu netīrīgs cilvēks, man būtu pēc viņa diez gan nepatīkami, un varbūt pat pretīgi, mērīt auskarus savās ausīs!

Tā ka, es pilnībā viņus atbalstu un saprotu viņu darbu. Principā, pat saprotu pārdevējas, kurām šis "jaunais likums" ir jāievēro, jo neviens viņām neprasīja vai viņas to grib darīt vai nē.